Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 16.4.2010

V první utkání semifinálové série s Chrudimí jsme sice podlehli soupeři 7:1, ovšem za náš výkon jsme se nemuseli stydět. Rozdíl byl především v proměňování šancí, my svoje příležitosti nevyužili, naopak soupeř potrestal každou naší chybu. Abychom utkání zvrátili, začali jsme hrát power-play již deset minut před koncem utkání. Několik minut se nám dařila, opět jsme si vypracovai gólové šance, ovšem bez gólového zakončení. Poté co jsme inkasovali počtvrté se naše hra zhroutila, a skóre narostlo do konečného rozměru, který jak se shodli trenéři neodpovídal průběhu utkání.

V neděli 18.4.2010 od 18:00 hodin se opět v hale Sokola Chrudim pokusíme o reparát ve druhém utkání série, hrané na tři vítězná utkání. Opět chceme vyjít vstříc domácímu klubu, který výborně pořadatelsky zajistil první utkání, a tak prosíme fanoušky, kteří se do Chrudimi chystají, aby pokud je to možné nahlásili svou účást písemně na emailovou adresu klubu info@slaviafutsal.cz kvůli zajištění vstupenek na utkání. Opět upozorňujeme na dodržování Návštěvního řádu.

I běhěm prvního zápasu jsme podporu v hledišti měli a tým za ni velmi děkuje.

Třetí utkání hrajeme v naší domácí hale EDEN v sobotu 24.4.2010 od 10:00 hodin, a to bude opět vysílat Česká televize. Ta již podruhé změnila čas výkopu. Z původních 10:00, jej posunula na 9:30, a nyní vrátila na původních 10:00 hodin.