Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 6.8.2010

Vzhledem k tomu, že utkání mělo čistě přípravný charakter s cílem prověřit na obou stranách širší kádry mužstev a případné posily, domluvili se trenéři na poněkud netradičním časovém rozměru utkání. Hrálo se tak 2x 25 minut čistého času plus 2x 5 minut prodloužení bez ohledu na výsledek po padesáti minutách hry. Po nich jsme prohrávali 3:4, ale dvěma góly v prodloužení dokázali otočit na 5:4. I proto se mužstva dohodla na tom, že utkání skončilo "remízou" :) Výsledek však nebyl vůbec důležitý. Přesto, že se jednalo o přípravu, hrálo se poměrně důrazně.

SK Slavia Praha - MIMA Trnava 5:4 (2:3, 3:4)

Branky: 4. Brychta 1:0, 17. Kunka 1:1, 20. Gabaš 1:2, 23. Holeček (Novotný) 2:2, 25. Kunka 2:3, 31. Matějka ( Bejda) 3:3, 32 Sládeček 3:4, 52. Kokeš (Jurčovský) 4:4, 59. Novotný 5:4 (10m)

ŽK: 9.Holič, 25. Adámek

Rozhodčí: O.Černý, M.Černý

Sestavy:

Slavia Praha: Knobloch, Loffler, Bellada – Jurčovský, Holeček, Novotný, Brychta, Oliva, Pacheco, Kokeš, Beránek, Bejda, Matějka, Kosina Trenér: Brychta

Trnava: Diosegi, Sit – Horváth, Holič, Zamba, Kopčan, Adámek, Kunka, Šiška, Veljkovič, Gabaš, Sládeček.