Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 30.9.2009

Úvod utkání, ale poté téměř celý první poločas, zastihl naše mužstvo nekoncentrované, bez bojovnosti a nasazení. Soupeř do utkání vlétl, a hrozil z nebezpečných brejků, z nichž jeden skončil zcela oprávněně odpískaným pokutovým kopem, a následně další brankou, když Sýkora prostřelil Knoblocha mezi nohama. Naší první čtveřici se vůbec nedařilo, dopustila se mnoha nevynucených chyb. Druhá čtveřice si naopak vypracovala několik vyložených šancí, avšak famózní Tuháček byl mužem na svém místě, a především kanonýra Bejdu několikrát vychytal.

Pozitivem byl parádní gól Olivy, kterým snižoval na konci poločasu na 1:2. Náš útočník zužitkoval dlouhý výhoz Knoblocha, který z "voleje" uklidil do šibenice. Góly pak padaly až ke konci utkání, při naší hře bez brankáře. Soupeř přes celé hřiště zvyšoval na 1:3, poté konečně dopravil míč do sítě Bejda, 2:3, konečné slovo však měl nakonec opět soupeř, na jehož straně chybělo několik opor, ovšem i my jsme se museli obejít bez zkušených Ulicha a Kamenického.

Slavia Praha - Kajot Helas Brno 2 : 4 (1 : 2)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7), Smreček Ladislav (7). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 200
Branky: 18. Oliva Petr, 39. Bejda Stanislav (Hrdina Martin) - 4. Bršťák Juraj, 9. Sýkora Radek, 39. Pánek Jan, 40. Semerád Miroslav
ŽK: Knobloch Ondřej, Oliva Petr - Maša Martin, Sýkora Radek, Pánek Jan
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bellada Jaroslav, Hrdina Martin, Matějka Tomáš, Holeček Michal, Pleyer Petr, Oliva Petr, Mařík Stanislav, Kosina Jan, Bejda Stanislav, Macháček Roman, Tichý Petr Trenér: Nedvěd Petr
Kajot Helas Brno: Tuháček Karel, Konečný Marek, Maša Martin, Sýkora Radek, Dornay Jan, Mica Tomáš, Dvořák Viktor, Bršťák Juraj, Klimeš Milan, Pánek Jan, Semerád Miroslav Trenér: Loup Jan

Článek na webu eFutsal.cz naleznete zde!