Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 1.11.2016

Zhruba prvních dvacet minut se jednalo o pěkné, kvalitní, vyrovnané utkání. Pak se začala projevovat větší přesnost slávistických kombinací i větší individuální schopnosti jejich hráčů. Po přestávce sáhli hráči Pedf za stavu 3:1 k power play, tu však nekompromisně trestal Hrdina střelami do prázdné branky. Tím bylo utkání rozhodnuto, ale zápas byl až do konce zajímavý. Během posledních 10 minut hráči PedF 5x nastřelili brankovou konstrukci soupeře. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Hrdina, u PedF Kolísek.

SK Slavia Praha B – PedF Praha FT 7:2 (3:1)
1.11.2016, rozhodčí : Herzog, Šnýdr.
SLA: Paňocha – Zelenský, Wojnar, Brychta, Souček, A. Hrdina, Čermák, M. Pergl
PED: Kundert – Klamt, Kolísek, Kysela, Pártl, Homola, Knopf
Branky: 12´- 1:0 – Souček (Hrdina), 15´- 1:1 – Kolísek (Klamt), 22´- 2:1 – Brychta (Pergl), 25´- 3:1 – Pergl (Paňocha), 29´- 4:1 – Hrdina, 36´- 5:1 – Hrdina, 38´- 6:1 – Hrdina, 42´- 7:1 – Souček (Čermák), 49´- 7:2 – Klamt (Kolísek)