Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 23.1.2017

Jednoznačná záležitost pro Slávisty. Góly si rovnoměrně rozdělili do obou poločasů. Kodymka bojovala do poslední minuty, ale Slavia měla větší kvalitu v kombinaci i v zakončení. Nejlepší hráči zápasu byli u Kodymky Vomáčka, u Slavie Souček. B tým po remíze Holoty drží s náskokem druhé místo v tabulce, které vévodí celkem jednoznačně Chemcomex.

SK Slavia Praha B – Kodymka Bumble bees 13:2 (7:1)
23.1.2017, rozhodčí : Lafek, Černý
SLA: Žežulka – Zelenský, M. Veselý, M. Pergl, Horáček, A. Hrdina, J. Veselý, Souček, Nguyen, Wojnar
KOD: Krampera – Vomáčka, Novák, Černý, Pivka, Pivko, Vanta
Branky: 3´- 1:0 – Souček, 6´- 2:0 – J. Veselý (Zelenský), 7´- 3:0 – Wojnar (Hrdina), 15´- 4:0 – Nguyen (Wojnar), 17´- 5:0 – Souček (Hrdina), 22´- 5:1 – Vomáčka (Vanta), 24´- 6:1 – Horáček (Wojnar), 25´- 7:1 – Souček, 33´- 8:1 – M. Veselý (Horáček), 34´- 9:1 – Souček (M. Veselý), 36´- 10:1 – Souček (Wojnar), 37´- 10:2 – Vomáčka (Novák), 37´- 11:2 – Hrdina, 40´- 12:2 – Horáček (Wojnar), 49´- 13:2 – Zelenský (Hrdina)