Autor: Slaviafutsal.cz   Vloženo dne: 25.5.2011

eFutsal.cz - Čtvrté finále Jetbull Futsal ligy přineslo výhru ERA-PACKu Chrudim a to znamená, že tento tým již posedmé, z toho popáté v nepřetržité řadě, získal ligový titul. Může se tak těšit z trofeje a chystat se i na los dalšího ročníku UEFA Futsal Cupu. Před zápasem poblahopřáli pořadatelé Paulinhovi k jeho narozeninám a byl to tento hráč, kdo ve 2. minutě překonal Žďárského, čímž poslal Teplice do vedení. To ale nemělo příliš dlouhého trvání, vydrželo pouze do 8. minuty, kdy Michal Mareš vyrovnal, na něho v rychlém sledu navázali i jeho spoluhráči a skóre se otočilo na 1:3.

Pak už mohly začít oslavy sedmého chrudimského titulu. Pozici nejlepšího střelce soutěže udržel Dentinho, na něhož ale dotíral Petr Vladyka, který celkově skončil jen o jediný gól za svým klubovým kolegou. Nejlepším hráčem finálové série byl vyhlášen chrudimský Michal Mareš.

Balticflora Teplice ERA-PACK Chrudim 3:8 (1:4)

Branky: 2., 31. Paulinho, 33. Ricardo - 8., 11. Mareš M., 9., 36. Mareš R., 13., 30. Vladyka, 9. Popelka, 26. Sidney, 27. Max.
Teplice: Kalina, Račuk - Rodrigo Taverna, Ricardo, Paulinho Rabisco, Guilherme, Tolstov, Joao Leite, Marcinho, Fábio, Salák, Mažári.
Chrudim: Žďánský, Meller - Mareš R., Mareš M., Max, Denitnho, Rešetár, Vladyka, Sidney, Popelka, Mikan, Kroulík.