Vloženo dne: 28.10.2011

Až ve čtvrtém kole jsme dali první gól ze hry, který ale povzbudil naše střelce, a my dosáhli prvního vítězství v sezóně. V utkání jsme sice prohrávali 0:1, Kamas však prokázal důraz v pokutovém území, zasáhl výbornou příhru Fichtnera a vyrovnal. Ještě do konce poločasu jsme se dostali do vedení. Kroh si narazil s Wojnarem, a nachytal plzeňského brankáře jak se říká "na švetskách", 2:1.

Druhý poločas byl poznamenán velmi nepříjemně vypadajícím pádem Tomáše Uhlíře, po kterém byl odvezen do nemocnice, ve které si pobyl 24 hodin. Zákrok zezadu v gólové příležitosti byl potrestán pouze žlutou kartou. Z trestného kopu jsme ale skórovali, po výborně zahraném signálu. Střelcem byl Rott, 3:1. A za chvilku bylo ještě veseleji. Kamas se Šafránkem velmi důrazně napadali rozehrávku soupeře, a opět slavila úspěch naše touha po úspěchu. Šafránek propasíroval míč do branky, 4:2. Po chybě v rozehrávce jsme sice dovolili soupeři snížit, ale ne dostat se na dostřel. To především díky precizní obraně, ale i výborným zákrokům Krajče. Vedení jsme mohli ještě zvýšit, Matějka však neproměnil svoji obrovskou šanci, a Míča zahodil dva desetimetrové kopy.

SK Slavia Praha - Indoss Plzeň 4:2 (2:1)

Branky: 1:1 Kamas (Fichtner), 2:1 Kroh (Wojnar), 3:1 Rott (Oliva), 4:1 Šafránek

Slavia: Krajč, Pytloun - Oliva, Matějka, Wojnar, Kroh, Míča, Rott, Šafránek, Uhlíř, Kamas, Fichtner.

Trenér: Štorc

Utkání v archivu České televize můžete sledovat zde!