Následující zápas

29.05.2017 20:30 - Slavia - F4
SK Slavia - Chrudim

Futsal Liga 2016/2017

Facebook a Twitter

 

Kategorie článků

Novinky

A tým

 
Horní řada zleva: Radim Záruba, Jiří Novotný, David Roshan, Radim Garčár, Ondřej Vahala, Antonín Hrdina, Martin Směřička. Střední řada zleva: Jan Homola, Michal Salák, Jan Lištván, Mikuláš Wojnar, Martin Brychta ml., Ondřej Míča. Sedící zleva: Dana Hrbáčková - fyzioterapeut, Petr Oliva, Dominik Rodinger - sportovní ředitel, Daniel Kolman - předseda klubu, Martin Brychta st. - trenér, Tomáš Matějka, Oldřich Pánek - vedoucí mužstva.

Trenér: Martin Brychta   Asistent tr.: Dominik Rodinger
Vedoucí mužstva: Oldřich Pánek
Kontakt: Manažer mužstva: Daniel Kolman, +420 728171713, info (a) slaviafutsal.cz


Jméno Číslo   Pozice
Vahala Ondřej 16   Brankář
Roshan David 1   Brankář
Garčár Radim 35   Brankář
Matějka Tomáš 25   Obránce
Brychta Martin 2   Univerzál
Oliva Petr 13   Uviverzál
Míča Ondřej 23   Univerzál
Hrdina Antonín 24   Univerzál
Homola Jan 22   Univerzál
Novotný Jiří 6   Univerzál
Salák Michal 9   Útočník
Dvořák Daniel 18   Univerzál
Stibora Vladimír 19   Univerzál
Wojnar Mikuláš 31   Univerzál
Lištván Jan 12   Obránce
Směřička Martin 21   Univerzál
Záruba Radim 3   Univerzál


Statistiky

Jméno Celkem Góly Asistence ŽK ČK Zápasy
             

Seznam zápasů

Datum zápasu Zápas Místo zápasu Výsledek
30.11.2009 20:00 B1905 - SK Slavia Zelený pruh  3:2 (1:2)
04.12.2009 20:00 Jistebník - SK Slavia Brušperk  7:0 (2:0)
11.12.2009 20:00 Helas Brno - SK Slavia Brno  3:2 (1:1)
15.12.2009 20:00 Vysoké Mýto - SK Slavia Vysoké Mýto  5:2 (2:2)
18.12.2009 20:00 SK Slavia - Šumperk Slavia  7:3 (3:2)
31.10.2010 20:00 SK Slavia - Třinec Slavia  1:3 (1:1)
16.09.2011 20:00 SK Slavia - Vysoké Mýto Slavia  1:6 (0:2)
23.09.2011 20:00 SK Slavia - Pardubice Slavia  1:4 (0:0)
30.09.2011 20:00 EP Chrudim - SK Slavia Chrudim  3:0 (1:0)
26.10.2011 18:00 SK Slavia - Indoss Plzeň Slavia  4:2 (2:1)
28.10.2011 20:00 DR Šumperk - SK Slavia Šumperk  4:3 (3:2)
06.11.2011 19:30 SK Slavia - BF Teplice Slavia  3:8 (2:3)
15.11.2011 17:30 B1905 - SK Slavia Jižní Město  4:2 (3:0)
17.11.2011 20:30 SK Slavia - Tango Brno Slavia  3:3 (2:2)
22.11.2011 19:30 Andy Liberec - SK Slavia Liberec  0:7 (0:2)
27.11.2011 19:30 SK Slavia - Zruč n/Sázavou Slavia  2:2 (1:1)
02.12.2011 20:30 Kladno - SK Slavia Kladno  4:2 (3:1)
09.12.2011 20:00 Vysoké Mýto - SK Slavia Skuteč  2:0 (1:0)
06.01.2012 20:00 TORF Pardubice - SK Slavia SH Pardubice  6:5 (3:2)
15.01.2012 19:30 SK Slavia - Era Pack Chrudim Slavia  0:7 (0:4)
18.01.2012 20:00 Indoss Plzeň - SK Slavia Plzeň  4:6 (2:2)
12.02.2012 19:30 SK Slavia - Šumperk Slavia  6:2 (2:1)
27.02.2012 20:30 SK Slavia - Bohemians Slavia  5:3 (1:2)
02.03.2012 19:30 Tango Brno - SK Slavia Brno  5:0 (1:0)
07.03.2012 20:00 BF Teplice - SK Slavia Teplice  2:3 (0:2)
11.03.2012 19:30 SK Slavia - Liberec Slavia  8:2 (1:0)
16.03.2012 20:00 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S  4:2 (1:1)
23.03.2012 20:00 SK Slavia - Kladno Slavia  4:4 (0:3)
14.06.2012 20:15 Holota Líná - SK Slavia Slavia  2:3 (1:1)
26.07.2012 19:00 KMK Břewnow - SK Slavia Slavia  1:7 (1:2)
17.08.2012 20:00 SK Slavia - WSFP Slavia  3:1 (2:1)
03.09.2012 19:45 BF Teplice - SK Slavia Teplice  3:4 (1:0)
10.09.2012 20:45 SK Slavia - Olympik Mělník Slavia  3:3 (3:1)
14.09.2012 20:00 Kladno - SK Slavia Kladno  0:0 (0:0)
21.09.2012 20:45 SK Slavia - B1905 Slavia  2:4 (0:1)
24.09.2012 20:00 Pardubice - SK Slavia Pardubice  4:1 (2:0)
05.10.2012 20:00 SK Slavia - Zruč n/Sázavou Slavia  0:1 (0:0)
10.10.2012 20:00 ZOLE ČP - SK Slavia Česká Lípa  2:4 (1:0)
21.10.2012 19:30 SK Slavia - Tango Brno Slavia  0:7 (0:4)
26.10.2012 20:00 Teplice - SK Slavia Teplice  6:3 (3:2)
10.11.2012 20:30 Česká Lípa - SK Slavia Česká Lípa  1:9 (0:3)
20.11.2012 20:00 EP Chrudim - SK Slavia Chrudim  8:0 (3:0)
25.11.2012 19:30 SK Slavia - Vysoké Mýto Slavia  3:8 (1:4)
01.12.2012 18:00 Plzeň - SK Slavia Plzeň  1:2 (1:0)
05.12.2012 20:30 Chrudim - SK Slavia Chrudim  9:0 (7:0)
10.12.2012 20:30 SK Slavia - Helas Brno Slavia  4:6 (1:1)
04.01.2013 20:00 B1905 - SK Slavia Jižní Město  5:2 (1:1)
13.01.2013 19:30 SK Slavia - Pardubice Slavia  2:0 (0:0)
18.01.2013 20:30 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S  5:1 (2:0)
27.01.2013 20:30 SK Slavia - Kladno Slavia  4:4 (3:2)
28.01.2013 20:45 SK Slavia - Feniks Drenas Slavia  2:2 (1:0)
03.02.2013 19:30 SK Slavia - Česká Lípa Slavia  8:2 (4:1)
08.02.2013 20:00 Tango Brno - SK Slavia Brno  6:0 (3:0)
17.02.2013 19:30 SK Slavia - Teplice Slavia  3:1 (2:0)
03.03.2013 19:30 SK Slavia - EP Chrudim Slavia  0:10 (0:7)
08.03.2013 20:00 Vysoké Mýto - SK Slavia Vysoké Mýto  8:3 (2:3)
15.03.2013 20:00 SK Slavia - Plzeň Slavia  6:3 (3:0)
23.03.2013 20:00 Helas Brno - SK Slavia Brno  3:3 (1:1)
05.04.2013 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim  9:0 (4:0)
07.04.2013 19:00 SK Slavia - Chrudim Slavia  2:4 (0:2)
12.04.2013 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim  10:1 (3:0)
29.04.2013 20:45 SK Slavia - Phoenix Slavia - Pohár Praha  16:1 (6:0)
13.06.2013 20:15 SK Slavia - FK Kobylisy Slavia - Pohár Praha  3:2 (1:0)
15.08.2013 20:30 SK Slavia - Holota Líná Slavia - Finále Poháru Praha  5:2 (4:0)
29.08.2013 20:30 Benago - SK Slavia Slavia - příprava  5:1 (3:1)
04.09.2013 21:00 Mělník - SK Slavia Neratovice - příprava  1:3 (0:2)
06.09.2013 20:00 Kladno - SK Slavia Kladno - příprava  4:3 (3:1)
17.09.2013 20:15 Sparta - SK Slavia Podvinný Mlýn - ČT4 Sport  6:4 (3:1)
23.09.2013 20:00 Agromeli Brno - SK Slavia Bohunice  2:4 (0:2)
27.09.2013 20:00 SK Slavia - Hradec Králové Slavia  5:1 (4:0)
02.10.2013 20:00 Helas Brno - SK Slavia Vodova  3:2 (1:0)
11.10.2013 20:00 SK Slavia - Indoss Plzeň Slavia  5:2 (3:2)
15.10.2013 21:00 SK Slavia - Týn n/Vlt. Slavia - Pohár FAČR  7:4 (3:0)
18.10.2013 20:30 Kladno - SK Slavia Kladno  6:3 (3:2)
25.10.2013 20:00 SK Slavia - Benago Slavia  5:4 (4:3)
01.11.2013 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim  8:1 (7:1)
08.11.2013 20:00 SK Slavia - Tango Brno Slavia  2:8 (2:4)
13.11.2013 20:00 Jeseník - SK Slavia Mikulovice - Pohár FAČR  4:5 (2:2)
15.11.2013 20:00 Teplice - SK Slavia Teplice  6:1 (3:0)
22.11.2013 20:00 SK Slavia - Vysoké Mýto Slavia  3:5 (2:1)
26.11.2013 20:30 SK Slavia - Agromeli Brno Slavia  5:3 (2:1)
07.12.2013 13:00 Benago - SK Slavia Kadaň - FF Pohár FAČR  5:2 (5:1)
13.12.2013 20:30 Hradec Králové - SK Slavia Hradec Králové  1:8 (1:2)
11.01.2014 13:30 SK Slavia - Helas Brno Zelený pruh  2:6 (1:2)
13.01.2014 20:00 SK Slavia - AC Sparta Slavia  6:6 (3:3)
17.01.2014 20:00 Indoss Plzeň - SK Slavia Plzeň  3:5 (0:2)
26.01.2014 19:30 SK Slavia - Kladno Slavia  6:3 (2:2)
14.02.2014 21:00 Benago - SK Slavia Slavia  2:5 (0:2)
02.03.2014 19:30 SK Slavia - Chrudim Slavia  1:5 (0:3)
07.03.2014 20:00 Tango Brno - SK Slavia Vodova  9:2 (4:2)
14.03.2014 20:00 SK Slavia - Teplice Slavia  3:6 (1:2)
21.03.2014 20:00 Vysoké Mýto - SK Slavia Vysoké Mýto  2:6 (1:2)
04.04.2014 20:30 Chrudim - SK Slavia Chrudim - 1. CF  7:0 (5:0)
10.04.2014 20:30 SK Slavia - Chrudim Slavia - 2. CF  0:8 (0:5)
14.04.2014 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim - 3. CF  6:4 (1:0)
26.08.2014 20:30 SK Slavia - Wizards Slavia - Pohár FAČR  2:4 (0:0)
28.08.2014 20:30 SK Slavia - Benago Zn/S Slavia - příprava  3:3 (0:1)
04.09.2014 20:30 SK Slavia - Malibu MB Slavia - příprava  3:3 (0:3)
11.09.2014 20:30 SK Slavia - Combix UnL Slavia - příprava  7:3 (0:2)
16.09.2014 20:30 SK Slavia - Litoměřice Slavia - příprava  1:5 (0:4)
05.10.2014 20:00 SK Slavia - Kladno Slavia  3:3 (2:1)
09.10.2014 20:00 Tango Brno - SK Slavia Brno  8:2 (2:0)
19.10.2014 20:00 SK Slavia - Zruč n/S Slavia  4:7 (2:2)
24.10.2014 20:00 Mělník - SK Slavia Neratovice  1:2 (0:1)
28.10.2014 18:00 Třinec - SK Slavia Třinec ČT Sport  4:4 (1:1)
02.11.2014 20:00 SK Slavia - Hradec Králové Slavia  3:4 (2:2)
07.11.2014 20:00 Nejzbach VM - SK Slavia Vysoké Mýto  2:1 (0:1)
20.11.2014 18:10 SK Slavia - AC Sparta Slavia  3:3 (1:1)
26.11.2014 19:30 Helas Brno - SK Slavia Vodova  6:0 (3:0)
28.11.2014 20:00 Teplice - SK Slavia Teplice  7:1 (1:0)
04.12.2014 20:30 SK Slavia - Chrudim Slavia  1:5 (0:2)
14.12.2014 20:00 SK Slavia - Třinec Slavia  3:3 (0:1)
19.12.2014 20:30 Kladno - SK Slavia Kladno  0:6 (0:1)
11.01.2015 20:00 SK Slavia - Tango Brno Slavia  2:9 (1:6)
16.01.2015 20:00 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S  2:1 (2:1)
24.01.2015 20:00 SK Slavia - Mělník Slavia  9:4 (5:0)
18.02.2015 18:00 AC Sparta - SK Slavia Podv. mlýn  7:4 (3:3)
23.02.2015 20:30 SK Slavia - Vysoké Mýto Slavia  2:7 (0:3)
28.02.2015 19:00 Hradec Kr - SK Slavia Hradeck Kr.  2:7 (0:5)
01.03.2015 20:00 SK Slavia - Helas Brno Slavia  5:2 (1:2)
06.03.2015 20:00 SK Slavia - Teplice Slavia  3:10 (2:2)
13.03.2015 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim  5:0 (4:0)
27.03.2015 20:00 Teplice - SK Slavia Teplice - ČF1  7:1 (4:1)
02.04.2015 20:00 SK Slavia - Teplice Slavia - ČF2  1:11 (1:6)
08.04.2015 20:00 Teplice - SK Slavia Teplice - ČF3  8:2 (2:0)
30.08.2015 20:00 Betis Kadaň - SK Slavia Kadaň - příprava  2:7 (1:5)
08.09.2015 20:30 SK Slavia - ZS Liberec Slavia - příprava  5:5 (3:1)
15.09.2015 20:30 SK Slavia - Malibu MB Slavia - příprava  7:2 (6:1)
18.09.2015 20:30 Česká Lípa - SK Slavia Česká Lípa  3:8 (3:3)
25.09.2015 20:00 SK Slavia - Nejzbach VM Slavia  3:3 (1:3)
02.10.2015 20:30 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S  5:1 (2:0)
11.10.2015 19:30 SK Slavia - Hradec Králové Slavia  3:0 (3:0)
16.10.2015 20:00 Tango Brno - SK Slavia Vodova Brno  2:5 (1:2)
29.10.2015 20:00 SK Slavia - AC Sparta Slavia  6:2 (2:1)
06.11.2015 20:00 Plzeň - SK Slavia Plzeň  3:5 (0:2)
15.11.2015 19:30 SK Slavia - RK Brno Slavia  0:3 (0:2)
18.11.2015 19:30 Helas Brno - SK Slavia Brno  1:4 (0:1)
29.11.2015 19:30 SK Slavia - Kladno Slavia  8:0 (3:0)
03.12.2015 20:30 SK Slavia - Česká Lípa Slavia  10:5 (6:2)
22.12.2015 20:00 Nejzbach VM - SK Slavia Vysoké Mýto  5:4 (1:0)
10.01.2016 19:30 SK Slavia - Zruč n/S Slavia  5:6 (3:2)
15.01.2016 20:30 Hradec Kr - SK Slavia Hradeck Kr.  1:4 (0:1)
22.01.2016 20:00 SK Slavia - Tango Brno Slavia  1:5 (0:2)
29.01.2016 20:00 AC Sparta - SK Slavia Podv. mlýn  4:5 (2:1)
21.02.2016 19:30 SK Slavia - Chrudim Slavia  0:10 (0:4)
24.02.2016 19:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim - ČT Sport  10:1 (6:1)
28.02.2016 19:45 SK Slavia - Plzeň Slavia  4:2 (2:2)
04.03.2016 20:00 RK Brno - SK Slavia Bohunice  2:3 (1:2)
10.03.2016 20:30 SK Slavia - Helas Brno Slavia  2:1 (2:0)
01.04.2016 20:00 Kladno - SK Slavia Kladno  1:5 (0:3)
08.04.2016 20:00 SK Slavia - Slov-Matic Slavia - příprava  0:3 (0:2)
15.04.2016 20:45 SK Slavia - Plzeň Slavia - ČF1  7:1 (5:0)
22.04.2016 20:00 Plzeň - SK Slavia Plzeň - ČF2  10:2 (4:1)
25.04.2016 20:00 SK Slavia - Plzeň Slavia - ČF3  5:0 (1:0)
29.04.2016 20:00 Plzeň - SK Slavia Plzeň - ČF4  1:6 (0:2)
06.05.2016 20:30 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S - SF1  4:3 (2:0)
10.05.2016 20:00 SK Slavia - Zruč n/S Slavia - SF2  7:2 (3:1)
13.05.2016 20:30 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S - SF3  3:1 (2:0)
14.05.2016 17:45 SK Slavia - Zruč n/S Slavia - SF4  7:12 (2:6)
19.05.2016 20:30 SK Slavia - Warriors Slavia - Pohár Praha  5:0 (5:0)
24.05.2016 20:30 SK Slavia - PedF Slavia - Pohár Praha  14:4 (8:1)
19.08.2016 20:00 AC Sparta - SK Slavia Kadaň - Finále Poháru  5:0 (4:0)
24.08.2016 20:00 Plzeň - SK Slavia Plzeň - příprava  3:5 (2:0)
02.09.2016 20:00 Slov-Matic - SK Slavia Bratislava - příprava  3:3 (1:2)
09.09.2016 20:00 SK Slavia - Hradec Králové Slavia  6:2 (3:0)
16.09.2016 20:30 Zruč n/S - SK Slavia Zruč n/S  6:3 (3:2)
05.10.2016 19:00 SK Slavia - AC Sparta Slavia  3:2 (1:1)
07.10.2016 20:00 Třinec - SK Slavia Třinec  2:4 (1:1)
14.10.2016 20:00 SK Slavia - Litoměřice Slavia  3:2 (1:2)
23.10.2016 19:30 SK Slavia - Helas Brno Slavia  2:2 (2:2)
04.11.2016 20:30 Tango Hodonín - SK Slavia Hodonín  4:4 (1:1)
11.11.2016 20:00 SK Slavia - Nejzbach VM Slavia  2:2 (0:2)
18.11.2016 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim  7:2 (4:0)
27.11.2016 19:30 SK Slavia - Česká Lípa Slavia  6:3 (1:0)
02.12.2016 20:30 Plzeň - SK Slavia Loko Plzeň  2:2 (1:0)
16.12.2016 20:30 Hr. Králové - SK Slavia Třebeš  5:1 (4:1)
07.01.2017 20:00 SK Slavia - Zruč n/S Slavia  4:7 (2:4)
12.01.2017 18:00 AC Sparta - SK Slavia Podvinný Mlýn - ČT Sport  4:0 (1:0)
20.01.2017 20:00 SK Slavia - Třinec Slavia  4:2 (1:2)
27.01.2017 20:30 Litoměřice - SK Slavia Lovosice  3:2 (1:1)
03.02.2017 19:30 Helas Brno - SK Slavia Brno  5:9 (3:4)
19.02.2017 19:30 SK Slavia - Hodonín Slavia  1:4 (0:2)
24.02.2017 20:00 Nejzbach VM - SK Slavia Vysoké Mýto  3:3 (1:1)
12.03.2017 19:30 SK Slavia - Chrudim Slavia  2:6 (2:4)
24.03.2017 20:00 Démoni ČP - SK Slavia Česká Lípa  1:8 (0:2)
31.03.2017 20:00 SK Slavia - Plzeň Slavia  7:4 (4:0)
17.04.2017 19:00 Plzeň - SK Slavia Loko Plzeň - ČF1  3:4 PR (1:1)
20.04.2017 20:00 SK Slavia - Plzeň Slavia - ČF2  7:2 (1:0)
24.04.2017 20:00 Plzeň - SK Slavia Loko Plzeň - ČF3  5:3 (1:1)
28.04.2017 20:00 SK Slavia - Plzeň Slavia - ČF4  6:4 (4:1)
05.05.2017 20:30 Benago - SK Slavia Zruč - SF1  3:4 PR (0:0)
07.05.2017 13:00 SK Slavia - Benago Slavia - SF2  2:1 (1:1)
10.05.2017 20:30 Benago - SK Slavia Zruč - SF3  8:5 (5:1)
13.05.2017 16:00 SK Slavia - Benago Slavia - SF4  6:3 (2:1)
19.05.2017 18:45 Chrudim - SK Slavia Chrudim - F1  6:5 PR (3:1 )
22.05.2017 17:00 SK Slavia - Chrudim Slavia - F2  6:3 (0:1)
25.05.2017 20:00 Chrudim - SK Slavia Chrudim - F3  2:0 (1:0)
29.05.2017 20:30 SK Slavia - Chrudim Slavia - F4
31.05.2017 20:30 Chrudim - SK Slavia Chrudim - F5


Partneři

Praha 10

 

Rychlý kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696  EČ: 140906
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Tel.:+420 728 171 713
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700