Vloženo dne: 28.11.2012

Zmar, a opět nepřesvedčivý výkon, před prázdnými tribunami. Nelze hledat žádné výmluvy a mluvit o neproměněných šancích, či o tom, že máme opět na marodce pět hráčů kádru. Naše hra nemá kvalitní parametry, provází ji zmar, a vlastní nevynucené chyby. Začátek nebyl úplně špatný, vytvořili jsme si územní převahu, a i několik slibných příležitostí. Hráli jsme však pomalu, dlouho drželi míč, scházel naprosto moment překvapení. Agresivita a nasazení bylo také na straně soupeře, což se poprvé projevilo v 6. minutě když si Mareš došel až do střelecké pozice a skóroval, 0:1. V 8. minutě naši nedůraznou a laxní rozehru vystihl Semerád, pohrál si s Krajčem a zvýšil, 0:2. Až poté jsme se probudili a zvýšili obrátky. Vypracovali jsme si vyložené šance, které jsme ale nedokázali proměnit. V koncovce selhali i renomovaní střelci. A tak přišel opět trest v podobě brejku, 0:3, a před koncem poločasu nás soupeř zaskočil power-play s brankářem Gerčákem, který umístěnou střelou zvýšil skóre, 0:4. Hned poté jsme přistoupili ještě v prvním poločasu k power-play my, a hráli ji nejen po zbytek prvního poločasu, ale v podstatě až do konce utkání. Hned na konci prvního dějství jsme se prosadili, když zakončoval Fichtner 1:4.

Ve druhém poločasu jsme pokračovali ve hře bez brankáře, chyběla nám však především rychlejší a přesnější rozehra, a finální přihrávka. A tak jsme opět dvakrát inkasovali my. Až poté se nám podařilo prosadit se, ale na zvrat v utkání jsme pomýšlet nemohli.