Autor: Foto: instinkt.tyden.cz   Vloženo dne: 14.9.2015

Gusanos dlouho odolávali kolotoči Slávistů a celou první půli se jim dařilo držet soupeře v napětí a utkání vyrovnané. Po přestávce se už favorit přece jen prosadil a třetím gólem odpor soupeře prakticky zlomil. Ve zbytku utkání Slavia hru ovládala, jen branky už moc nepřidávala a hrála víc na krásu než gólové zakončení. Zasloužená výhra Slavie i přes statečný odpor nováčka Gusanos. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Souček, u Gusanos Sedláček. Nutno připomenout, že v dresu soupeře se představil známý sparťanský příznivec, režisér a herec Kohák. Ve 2. poločasu se tak naši hráči snažili více než dát gól, nasadit tomuto propagátorovi rudých barev populární "jesle", nebo-li "housky". A podařilo se tak nepočítaně, určitě si to pan Kohák pamatoval, takže když nyní o týden poté, v Deníku Sport říká: "Co je Slavia?", tak určitě nemluví pravdu, protože to moc dobře ví.

SK Slavia Praha B – Gusanos Rojos 5:0 (1:0)
14.9.2015, rozhodčí : Herzog, Šnýdr
SLA: Kučera – Vala, Borkovec, A. Hrdina, Vejvoda, M. Veselý, L. Veselý, Souček, Dombi
GUS: Plesar – Kapoun, Sedláček, Holman, Petrák, Hrubeš, Kohák, Liška, Brabec
Branky: 9´- 1:0 – Borkovec (Kučera), 26´- 2:0 – Hrdina (Vejvoda), 32´- 3:0 – Dombi, 33´- 4:0 – Souček (Vala), 34´- 5:0 - Vejvoda