Autor: Oldřich Pánek   Vloženo dne: 11.11.2013

Výborné utkání s kvalitním soupeřem. V prvním poločasu jsme byli výrazně lepším týmem, hráli jsme s chutí a soupeře pustili do minima šancí. Špatně řešená koncovka v několika vyložených šancích, kvalitní zákroky brankáře soupeře a i trochu smůly zabránilo většímu vedení. Ve druhém poločasu začal hrát soupeř více aktivně, snížil po otočeném autu a do konce zápasu bojoval o remízu. My jsme kvalitně bránili a utkání po sérii porážek dovedli konečně do vítězného konce. Stínem utkání bylo zbytečné vyloučení Hrdiny, po kterém jsme zápas museli dohrávat v šesti lidech. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

SK Slavia Praha B - PEDF Praha 4:2 (2:0)
Branky: 2. Žampa (Blasco) 1:0, 16. Čonka (Blasco) 2:0, 30. 2:1, 33. Blasco 3:1, 37. 3:2, 49. Vejvoda 4:2
ČK: 35. Hrdina
Slavia: Tichý - Hrdina, Čonka, Muller, Šimon, Žampa, Blasco, Vejvoda.