Balticflora hrála v pondělí večer na Stínadlech osmifinále poháru FAČR s pražskou Slavií. Přestože v jeho průběhu vedla už o dvě branky, dramatickou koncovku nezvládla a se soutěží se po porážce 3:4 loučí. V první půli viděli diváci jen jeden gól. V 15. minutě ho dal mladičký Pachomov. Teplice hrály dobře, nedělaly v obraně chyby, spolehlivě chytal Kalina. Slavia sice po obrátce vyrovnala, vedení „vlkům“ ale vzápětí vrátil Mamiyev. Když osm minut před koncem zvýšil na 3:1 Sokovnin, pochyboval o výhře Balticflory málokdo. Slavia se však dokázala vzchopit, čemuž napomohli chybující hráči Teplic. Domácí celek nezvládl závěr utkání především takticky. Rozhodující gól inkasoval v poslední minutě. Poté zkusil power play, do vážnější šance se ale nedostal.

Balticflora Teplice – Slavia Praha 3:4 (1:0)
Branky: 15. Pachomov, 27. Mamiyev, 32. Sokovnin – 27. Wojnar (Matějka), 37. Míča (Wojnar), 39. Wojnar (Kroh), 40. Wojnar (Míča).
Balticflora: Kalina – Tolstov, Pachomov, Mamiyev, Sokovnin, Kiliján, Kardakov, Krejčí, Walter. Na střídání připraveni: Tyl, Doležálek, Jelonek, Dědič, Brejcha.
Slavia: Krajč, Kučera – Kroh, Sop, Čonka, Kokeš, Wojnar, Srkal, Míča, Matějka, Vandas, Rott.