Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 28.4.2010

V sobotu jsme sice před kamerami ČT 4 Sport uspěli na palubovce, divácká návštěva však byla zklamáním. Fanoušci nám ale vše vynahradili v pondělí. Naše oslabené mužstvo sice po statečném a bojovném výkonu nakonec podlehlo 1:6, fandění a podpora zaplněného hlediště však byla jako kdyby jsme vyhráli titul. Tak jako patří velké poděkování mužstvu za výkony v celém play-off, je třeba i velmi poděkovat všem fanouškům za podporu jak v utkáních s Tangem, tak za tu v pondělním klání s Chrudimí. Nenechali se odradit ani vedením soupeře a po celé utkání neúnavně

podporovali naše družstvo, které se je do posledních vteřin utkání snažilo bohužel neúspěšně potěšit alespoň dalším gólovým úspěchem a korekcí výsledku. S poděkováním nesmíme zapomenout i na "krkonošské" fandy, kteří nelitovali cesty na obě chrudimská utkání.

K vynikající atmosféře zápasu přispěli povzbuzováním i příznivci Chrudimi, kterým by však prospělo kdyby ubrali na bubnování, a přidali na fandění.

Vyvrcholením pak byla závěrečná "děkovačka", která byla více než důstojným zakončením sezóny, ve které naše mužstvo nakonec obsadilo konečné 4. místo v tabulce. U některých hráčů i funkcionářů byly vidět i slzy dojetí.... :)

Pevně věříme, že futsalová Slavia i fanoušci k sobě našli cestu, budeme se v hale všichni potkávat i příští sezónu, a společně dovedeme červenobílé barvy k dalším úspěchům.

Děkujeme! Děkujeme! Děkujeme!

SLAVIA FOREVER!

Slavia Praha - ERA-PACK Chrudim 1 : 6 (1 : 5)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8), Trlida Zdeněk (8), Hanzlík Jiří Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 900
Branky: 37. Novotný Jiří - 2. Da Arajo Luciano (Sobral Ricardo), 5. Mareš Roman, 10. Max Weber Prates (Mikan Radek), 13. Mareš Roman (Mikan Radek), 16. Kopecký Marek (Rešetár Lukáš), 40. Sobral Ricardo
ŽK: Novotný Jiří, Oliva Petr - Max Weber Prates, Da Arajo Luciano
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Pleyer Petr, Kracman Matěj, Novotný Jiří, Oliva Petr, Pacheco Davide, Hrdina Martin, Imlauf Marek, Kosina Jan, Tichý Jakub
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Weber Prates, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Da Arajo Luciano, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Kopecký Marek

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700