Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 4.9.2010

Náš tým vstoupil do nového ročníku 1. Jetbull Futsalové ligy důležitým vítězstvím. Na domácí palubovce v Edenu před slušnou diváckou kulisou zdolal nebezpečného soupeře a bronzový tým loňského ročníku Nejzbach Vysoké Mýto 4:2 (2:1). Vstup do utkání se lépe vydařil hostům, kteří se po dlouhém pasu Gerčáka a hlavičce Michalce dostali do vedení. Náš tým se nenechal zaskočit, po několika minutách vyrovnal po akci Pacheca Michal Holečeka ještě do poločasu strhl vedení na naši stranu po pěkné akci Olivy svou první brankou v sešívaném dresu Jiří Beránek.

Na začátku druhého poločasu zvýšil vedení Jiří Novotný, který s Kosinou využil brejkové situace do obrany Nejzbachu. Hosté ale nesložili zbraně a deset minut před koncem po pěkné individuální akci Lištván opět snížil na rozdíl jedné branky. Definitivní rozhodnutí přinesl až roh a sehraný signál dvě minuty před koncem. Lob Kosiny zakončil přesnou střelou z první Pacheco.

Slavia Praha - Vysoké Mýto 4 : 2 (2 : 1)

Rozhodčí: Henych Karel (7,4), Hofmann Rudolf (7,5). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300

Branky: 5. Holeček Michal (Pacheco Davide), 16. Beránek Jiří (Oliva Petr), 24. Novotný Jiří (Kosina Jan), 38. Pacheco Davide (Kosina Jan) - 3. Michalec Roman (Gerčák Libor), 30. Lištván Jan (Vágner Jakub)

ŽK: Kosina Jan - Michalec Roman

Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Bejda Stanislav, Oliva Petr, Novotný Jiří, Pacheco Davide, Matějka Tomáš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Löffler Erik, Mařík Stanislav, Jurčovský Petr, Kosina Jan Trenér: Martin Brychta

Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Novotný Pavel, Michalec Roman, Vágner Jakub, Lištván Jan, Vácha Tomáš, Chadima Marek, Gerčák Jakub, Pudil Martin, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral

Fotografie Pavla Lišky z webu www.paliol.com naleznete v naší Fotogalerii....


 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700