Autor: Oldřich Pánek   Vloženo dne: 12.9.2009

Ve 3.kole první futsalové ligy přivítáme v Praze nebezpečného soupeře, dvojnásobného mistra České republiky CCM SATUM CZECH Jistebník. Zveme tímto naše skvělé fanoušky opět do hlediště a zároveň pro ně máme jedno upozornění, neboť utkání se bude hrát až v neděli 13.9.2009 od 11 hodin a vzhledem k celodennímu házenkářskému turnaji v naší domovské hale na Slavii v Edenu jsme museli vzít zavděk azylem ve sportovní hale Sokola Královské Vinohrady v Riegrových sadech, Polská 2400, Praha 2 (možnosti spojení najdete níže v článku).

Věříme, že i přes tuto skutečnost si nadete do hlediště cestu v hojném počtu a připravíte pro naše hráče opět fantastickou atmosféru jako v prvním utkání sezóny proti Bohemians 1905. Náš tým bude chtít navázat na zisk tří bodů z horké půdy v Mělníku, do sestavy by se po pracovních povinostech v zahraničí měla vrátit i legenda slávistikého týmu a střelec jediné branky z prvního utkání Ivo Ulich. Ten všechny fanoušky ze zahraničí zdraví a už se prý nemůže dočkat fantastické atmosféry v hale.

Pro ty, kteří nevědí jak se do haly dostat, přinášíme některé možnosti:


Dopravní spojení


Metro:

* stanice Jiřího z Poděbrad (metro A)

* stanice Náměstí Míru (metro A)


Tramvaj:

* zastávka Vinohradská tržnice (linka 11)

* zastávka Šumavská (linky 10 a 16)


Autobus:

* zastávka Na Smetánce (linka 135)


Auto:

* Z Vinohradské třídy odbočte u Vinohradské tržnice do ulice Budečské, budova Sokola se objeví před Vámi.

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700