Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 9.10.2009

Vedle našeho utkání s Bohemians v úvodním kole letošního ročníku nejvyšší futsalové soutěže, patrně druhé utkání hrané v atmosféře jakou futsal ještě nezažil. Téměř vyprodaná hala v Teplicích sledovala souboj nejen na hřišti, ale i v hledišti. Žel zatímco naše mužstvo podlehlo domácí Balticfloře 1:4, fanoušci v hledišti opět zvítězili, a ani prohra nezměnila nic na jejich famózní podpoře týmu. Za klub jim velmi děkujeme a doufáme, že ve své náklonosti futsalu budou pokračovat, a i nadále naše mužstvo podporovat.

Pevně věříme, že hráči se jim budou již toto pondělí 12.10.2009 od 21:00 hodin revanšovat, a v Edenu konečně zvítězíme. Soupeřem nám bude Torf Pardubice.

"Při výhře, při prohře, vždycky jsme s váma.....!!!" Děkovačka zazněla i v Teplicích, my ještě jednou velmi děkujeme za podporu, a jsme moc rádi, že jsme klubem s nejlepšími a nejlépe povzbuzujícími fans na futsalové mapě!

Hráči a vedení SK SLAVIA PRAHA futsal.

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700