Autor: Michal Pavlík   Vloženo dne: 3.4.2015

Moc dobře nedopadlo pro pražskou futsalovou Slavii druhé čtvrtfinálové utkání CHANCE ligy. Favorizované Teplice vyhrály ve čtvrtek večer v Edenu vysoko 11:1 a v sérii vedou 2:0. O osudu utkání už bylo rozhodnuto po první půli, kdy Teplice vedly 6:1. „Zápas se mi hodnotí špatně. Šlo asi o nejhorší zápas, jaký jsme proti Teplicím odehráli. Hlavně v prvním poločase. To, co jsme dělali za chyby v Teplicích, a přitom jsme nehráli špatně, se dnes zdvojnásobilo,“ zlobil se slávistický trenér Martin Brychta a pokračoval: „Někteří hráči přistoupili k utkání laxně, a proto skončil zápas tak vysokým rozdílem. Mrzí mě to, protože zahrát si čtvrtfinále proti nejlepšímu celku základní části, by mělo být pro hráče ctí. Měli by se chtít ukázat, ale to se vůbec nestalo.“

Špatného výkonu Slavie si všiml i teplický kapitán Zdeněk Sláma: „Dneska se hrálo jednoznačné utkání. Pomohly nám rychlé góly. Myslím si, že dneska hrála Slavia odevzdaně, oproti prvnímu zápasu. Přišli to jen odehrát a domů. Slavia mi připadala o dost slabší než u nás.“

Předseda Slavie Kolman vzkázal: "Dlužíme omluvu všem, kteří se nám v tomto utkání fandili. Výkon některých jedinců nebyl hoden slávistického dresu."

SK Slavia Praha – FC Balticflora Teplice 1:11 (1:6)

Branky a nahrávky: 18. Vejvoda (A. Hrdina) – 2. Sidnei, 6. Alberto (Marcelo), 6. Sláma (Marcelo), 10. J. Novotný (Marcio), 13. Giva (Marcelo), 20. Salák (Alberto), 22. Marcio (Sidnei), 28. Marcelo, 33. Holý (Alberto), 39. J. Novotný (Kovács), 40. Holý (Salák). Rozhodčí: Melničuk – Chládek. ŽK: Brychta (SKS). ČK: 32. Bartůněk (SKS). Diváci: 150. Stav série: 0:2.

Slavia Praha: Bartůněk (Rodinger) – Homola, Žampa, Matějka, Míča, Kosina, Filinger, Brychta, A. Hrdina, Bozděch, Vejvoda, P. Novotný. Trenér Martin Brychta.

Teplice: Jeronima (Kalina, Krišal) – Kovács, Marcio, Giva, Alberto, Holý, Sláma, J. Novotný, Salák, Sidnei, Marcelo. Hrající trenér Giva.
 
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700