Vloženo dne: 3.3.2012

Z různých příčin do Brna k utkání s Tangem odcestovala hodně pozměněná sestava, ve které bylo několik překvapení. Tím největším byla přítomnost Petra Olivy, který z Itálie přijel na návštěvu domů, svůj krátký pobyt přizpůsobil tak aby mohl zápas s Tangem odehrát, a v utkání téměř nestřídal, a druhým první mistrovské utkání Aleše Štorce v dresu Slavie. Protože chyběla značná část našich opor, v utkání nastoupili pouze dva hráči současné základní sestavy, dostali šanci úspěšní junioři. Sop a Vejvoda z U-18, Šmíd, a Antonín Hrdina z týmu Vicemistra České republiky U-16. Vzhledem k sestavě byl výkon a v podstatě i konečný výsledek znehodnocený obdrženými brankami v závěru při power-play, výborný.

Především v prvním poločasu jsme s obrovským favoritem dokázali držet krok. Prezentovali jsme se hrou, která slavila úspěch v posledních utkáních. Úporná obrana naší poloviny, a čekání na chybu soupeře. Těch jsme se ale tentokrát příliš mnoho nedočkali. Přesto naše hra dlouho slavila úspěch, a domácím jsme statečně odolávali. V 15. minutě se sám před Zrzavým objevil Aleš Štorc, a je škoda že svou šanci neproměnil. Vzápětí jsme totiž inkasovali, Brůna se z úhlu trefil lépe, než určitě sám čekal.

Ve druhém poločasu už začínalo být znát, že nám docházejí síly a soupeř se začínal čím dál tím více dostávat na dostřel Knoblocha. Poté co soupeř ještě dvakrát skóroval, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Zkusili jsme hrát power-play, avšak neúspěšně. Soupeř tak upravil na konečných 5:0.

Mužstvu přesto patří velké poděkování, a gratulace k velmi dobrému výkonu, především mladých hráčů. Ve středu nás čeká dohrávané utkání v Teplicích.

Ideálním výsledkem 5:5 skončil v tomto kole souboj našich soupeřů v boji o záchranu v nejvvyšší soutěži mezi Šumperkem a Indossem Plzeň. Obě mužstva tak zůstala v ligové tabulce až za naším týmem.

Tango Brno - SK Slavia Praha 5:0 (1:0)
Branky: 16. Bruna (Seidler), 23. Buršík (Seidler), 32, Svoboda (Cieslar), 38. Seidler (Bruna), 39. Seidler
ŽK: 29. Knobloch
Tango: Kubíček, Zrzavý - Jan Havel, Josef Havel, Veselovský, Záruba - Kovács, Cieslar, Seidler, Bruna - Svoboda, Buršík
Slavia: Knobloch, Krajč - Oliva, Matějka, Štorc, Rott, Kokeš, Hrdina II, Sop, Šmíd, Vejvoda.

Textový online naleznete zde !

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700