Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 1.4.2015

Úvod utkání byl opatrný, žádný tým nechtěl udělat chybu, Slavia si do druhé půle odnesla jednobrankový náskok, který po přestávce začali navyšovat. Od stavu 1:4 ale slávisté začali přebytečně kombinovat se snahou hrát až do „prázdné, což se jim v závěru málem vymstilo. Kobylisy bojovaly až do konce, to se jim málem vyplatilo, když po hrubé chybě ve slávistické rozehrávce v poslední minutě netrefili prázdnou branku a tím odmítli nabídnuté vyrovnání. Nejlepší hráči zápasu byli u Kobylis Václav Karafiát, u Slavie Martin Veselý.

Kobylisy FK A - SK Slavia Praha B 3:4 (0:1)
1.4.2015 – 2030 - rozhodčí : Orálek, Polák

KOB : Havelka – Vácha, Roshan, J. Karafiát, V. Karafiát, Mejzr, Šlapák, Frank
SLA : Kučera – Zelenský, Vala, M. Veselý, J. Veselý, Dombi, Souček, Radoš, Vejvoda, Homola
Branky: 4´- 0:1 – Souček (Radoš), 34´- 0:2 – Dombi (M. Veselý), 36´- 1:2 – V. Karafiát (Frank), 40´- 1:3 – J. Veselý (M. Veselý), 43´- 1:4 – Kučera (M. Veselý), 45´- 2:4 – Vácha (Mejzr), 47´- 3:4 – V. Karafiát (Mejzr)
ŽK : Homola (Slavia)