Vloženo dne: 9.12.2019

Velice rychlé a technické utkání, oba týmy byly velmi vyrovnané, Slavia si do přestávky vypracovala slibný náskok, který ale během chvilky ve druhém poločase téměř ztratila. V závěru sáhla Sapa k power play, ve které ale branka nepadla. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Zelenský, u Sapy Látal. Slavia si tak připsala druhé těsné a velmi cenné vítězství v řadě, nad dalším velmi kvalitním týmem, které znamená posun tabulkou směrem vzhůru.

Sapa Praha FC - SK Slavia Praha B 4:5 (1:3)
9.12.2019, rozhodčí: Orálek, Rod
SAP: Le Xuan – Látal, D. N. Nguyen, T.A. Nguyen, Idrissov, H. A. Tran, Duong, H.N. Tran, Le Huy, T. Nguyen
SLA: J. Žežulka – Zelenský, Klíma, Malý, Trajhan, Hájek, Plíšek, Habart
Branky: 5´- 0:1 – vlastní, 17´- 1:1 – Le Huy (D. N. Nguyen), 13´- 1:2 – Klíma (Malý), 22´- 1:3 – Hájek (Klíma), 33´- 1:4 – Malý (Hájek), 35´- 2:4 – Le Huy (H. A. Tran), 37´- 3:4 – H. A. Tran (T. A. Nguyen), 43´- 3:5 – Hájek (Plíšek), 44´- 4:5 – Le Huy (H. A. Tran)