Vloženo dne: 2.9.2013

Velké potíže se složením mistrovské sestavy měl náš B tým v prvním utkání sezóny proti Břewnow Boys KMK. Pražský přebor změnil hrací den na pondělí a středu, a tak první soutěžní pondělí bylo představením právě pro náš tým, pod vedením nové trenérské dvojice Pánek - Svoboda. B tým měl být hlavně v úvodu sezóny možností především pro hráče U-16, aby se začali důkladně seznamovat s futsalovou hrou. Jejich účast na páteční tréninkové jednotce, předcházející prvnímu utkání "béčka" i samotná účast v utkání, byla však obrovským zklamáním. V samotném utkání pak torzo sestavy drželo krok se soupeřem především v prvním poločasu, avšak laciné obdržené góly srážely naše mužstvo do kolen. V závěru jsme tři branky inkasovali při power-play.

SK Slavia Praha B - Břewnow Boys KMK 4:8 (3:3)
Branky: 2. Žampa (Nábělek), 7. Nábělek (Žampa), 19. Hrdina (Pytloun L), 48. Pytloun J (Hrdina)
Sestava: Pytloun J - Hrdina, Nábělek, Žampa, Šimek, Pytloun L, Pánek.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700