Autor: Ondřej Zlámal Foto: Nikol Kuncová   Vloženo dne: 28.2.2018

Základní část VARTA futsal ligy se nezadržitelně blíží ke svému závěru. V posledních dvou kolech červenobílí změří síly s Interobalem Plzeň a doma s Helasem Brno. První ze dvou duelů je čeká už tento pátek na plzeňské palubovce.

"Čeká nás atraktivní utkání, které ukáže, jak jsme na play-off připraveni, hráči budou mít do takového utkání velkou motivaci. Jsem rád, že se v posledním utkání proti Jeseníku už vrátili do hry Ondřej Míča a Martin Směřička, sice nebyli ještě úplně stoprocentně v kondici, ale potřebujeme je na hřišti. Radost mi dělá také mladý brankář Jan Žežulka, dokazuje, že na to má. Také pro něj bude zápas v Plzni další velkou výzvou, věřím, že ji zvládne. Zápas proti Plzni v Edenu byl hodně zajímavý a věřím, že takový bude i v Plzni. Už máme poskládaný kádr na play-off, pracujeme na detailech, abychom se na ty nejdůležitější zápasy sezony co nejlépe připravili," říká před zápasem trenér sešívaných Nenad Veljkovič.

Z tábora soupeře máme k dispozici hlas českého reprezentanta Tomáše Vnuka: "Slavia je silný soupeř, i když to podle tabulky a jejich vnitřního rozložení nemusí tak vypadat. Každý zápas s nimi je velmi vyrovnaný a vyhrocený a já očekávám stejný duel i v pátek. Budeme se soustředit především na vlastní výkon, který by už měl směřovat k zápasům v play-off, ale určitě si na tréninku řekneme i taktické věci,které se budou týkat zápasu se Slavií. Samozřejmě můžeme teoreticky na Slavií narazit i v play-off, takže to bude důležité i z tohoto hlediska."

Slavia s Interobalem odehrála v posledních dvou sezonách dvě čtvrtfinálové série a v obou byla úspěšná. V letošní sezoně je na tom Interobal velice dobře, v tabulce je na třetím místě, dokladem toho, že se mu daří lépe než červenobílým je i výhra v Edenu v poměru 6:5.

Utkání má výkop v pátek 2. března ve 20 hodin. Jeho průběh budete moci sledovat na našem twitterovém účtu.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700