Autor: Českátelevize.cz   Vloženo dne: 5.11.2016

Futsalisté Slavie se udrželi na druhé příčce tabulky futsalové ligy, když v 7. kole remizovali 1:1 v Hodoníně. Pražané prohrávali s Tangem v polovině druhého poločasu už 1:4, ale po vlastní brance domácích z poslední minuty získali se štěstím alespoň bod. Hodonín tak přišel o výhru nad Slavií v poslední minutě. Po vyrovnaném poločase odskočilo v polovině druhého poločasu domácí Tango na tříbrankový rozdíl. Červenou kartu totiž viděl slávista Míča a následnou přesilovku využil kanonýr Hodonína Veselovský, kterého vzápětí napodobili i Lupač se Svobodou. Hosté se ale nevzdali, Salák s Brazilcem Melem snížili na rozdíl jediného gólu a v poslední minutě domácí Višváder pod tlakem slávistů zamířil do vlastní branky. "Chceme hrát nahoře, takže je to pro nás ztráta. Ale vzhledem k tomu, že jsme ještě dvě miuty před koncem prohrávali o dva góly, tak bod musíme brát," uvedl brankář Slavie Ondřej Vahala.

Video reportáž na webu ČT naleznete zde!