Autor: eFutsal.cz   Vloženo dne: 6.4.2013

Vysokou výhrou 9:0 skončilo úvodní utkání série vítěze základní části Chance Futsal ligy proti pražské Slavii, která skončila na osmém místě. Kromě komentáře Chrudimského deníku vám přinášíme i sestřih všech branek, které v souboji padly. Skóre otevřel již ve 3. minutě nejlepší střelec vzájemných soubojů Max. Byla to již jeho dvacátá trefa. Za tři minuty přidal další gól Oliva, který do Chrudimě přišel právě ze Slavie. Ve 12. minutě si přidal další přesný zásah Max a skóre poločasu uzavřel ve 20. minutě po odražené střele Michala Mareše Koudelka - 4:0. Ve 25. minutě se konečně dočkal svého prvního gólu v mistrovských utkáních ERA-PACKu Brazilec Felipe střelou ze střední vzdálenosti. Z následujícího útoku mohl hned přidat další zásah, ale trefil jenom tyč a míč dorazil do sítě Rešetár - 6:0. Pak zastavila další gólové střely opět tyč Kučerovy svatyně v případě M. Mareše a Vladyky. Vzájemná spolupráce obou posledně jmenovaných znamenala ve 34. minutě sedmý gól, jeho autorem byl Michal Mareš. Ale ani Vladyka nepřišel zkrátka. Za dvě minutu lehkou tečí zvýšil na 8:0. Sedmdesát vteřin před koncem uzavřel skóre Michal Mareš, ale vyvolávané "desítky" se již publikum nedočkalo. Vyslyšeno nebylo ani přání početné skupiny fanoušků Slávie, kteří si přáli alespoň jeden vstřelený gól svých oblíbenců.

ERA-PACK Chrudim - Slavia Praha 9:0 (4:0)
Branky: 3. a 12. Max, 33. a 39. Mareš M., 6. Oliva, 20. Koudelka, 25. Felipe, 26. Rešetár, 36. Vladyka
Chrudim: Meller, Žďánský - Popelka, Max, Dentinho, Vladyka, Oliva, Douglas, Rešetár, Felipe, Koudelka, Chmelík, Mareš M.
Slavia: Kučera - Vejvoda, Wojnar, Šimon, Žampa, Filinger, Čonka, Sop, Havrda, Rott, Matějka, Pytloun