Autor: Michal Pavlík   Vloženo dne: 20.12.2015

Futsalový manažer z Chomutova Stanislav Horváth se organizačně podílel na nedávné kvalifikaci o postup na MS 2016 v Kolumbii a také na přípravných zápasech s Japonskem. Kromě toho vstoupil aktivně i do CHANCE futsal ligy, kde pracuje pro Slavii Praha.

Stando, co říkáte na kvalifikaci v Chomutově z hlediska organizace. Vše se povedlo?
Co se týče organizace kvalifikace, moje role v tomto případě byla jako poradní, hlavní zátěž byla na firmě Emotions a Anetě Karlové.

Třikrát se zaplnila chomutovská hala, takže z hlediska propagace může panovat spokojenost?
Co se týče diváků, jsem hrdý na to, že se nám podařilo pokaždé halu plně zaplnit diváky. Myslím, že spokojenost všech je právem na místě. Chtěl bych poděkovat primátorovi města Danielu Černému, Anetě Karlové, Aleši Kolářovi, správci haly Honzovi Dufkovi a chomutovské lize Malé kopané, která nám pomáhala s pořadatelstvím. Dále co se týká kvalifikace MS v Chomutově, chtěl bych poděkovat Petru Fouskovi, Otu Mestekovi a Martinovi Průšovi.

Jak náročné bylo pro českou reprezentaci připravit celotýdenní program v Kadani a Chomutově?
K náročnosti ohledně přípravy reprezentace k soustředění v Kadani musím realizačnímu týmu a hráčům také poděkovat za to, jak se prezentovali během celého soustředění.

Pojďme k české lize. V létě jste se stal manažerem Slavie. Co je vaším cílem v tomto klubu?
V prvé řadě bych chtěl poděkovat Danovi Kolmanovi za to, že mi umožnil vstup do tohoto klubu. Chtěl bych, aby Slavia hrála v popředí futsalové ligy a mým tajným přáním je získat v tomto roce medaili.

Jak moc se podílíte na ekonomickém chodu klubu?
Co se týče chodu ekonomiky klubu, tak stále podstatnou část financí sháníme s předsedou klubu Danem Kolmanem. Jsme rádi, že jsme přes léto výrazně posílili, podstatně navýšili finanční rozpočet klubu a své závazky v čas plníme. Do nového roku bych chtěl popřát všem futsalovým funkcionářům, hráčům a fanouškům mnoho štěstí a zdraví v celém následujícím roce.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700