Autor: Chancefutsalliga.cz   Vloženo dne: 22.4.2016

Jedním z klíčových pátečních zápasů play off CHANCE futsal ligy bude druhé čtvrtfinále v Plzni, kam přijede Slavia Praha. Vítězství znamená pro oba celky hodně. Slavii by výhra přiblížila postupu a Plzeň by se vrátila do hry a srovnala krok.

„Páteční zápas je možná klíčovým utkáním celé série,“ myslí si prezident Slavie Daniel Kolman a uvědomil si důležitost utkání: „Pokud bychom odskočili na dva-nula věřím, že bychom již byli blízko postupu, i když poslední krok bývá samozřejmě ten nejtěžší. Očekáváme tuhý boj o každý metr hřiště. Důraznou hru, která k play off patří, akceptujeme, ale rozlišil bych mezi důraznou hrou, a zákeřnou hrou s úmyslem zranit protihráče. Plzeň důrazně umí hrát, ale to my také. Umíme rány přijmout, ale i rozdat. Takže zdravě agresivní hry soupeře se neobáváme, počítáme s ní, a pokud bude vše v duchu fair play a sportovního respektu k soupeři, uvidí diváci určitě dramatické a zajímavé utkání, se spoustou šancí i gólů. Do Plzně cestujeme ve stejné sestavě, která byla v domácím čtvrtfinále vítězná.“

„Rozhodně budu chtít Slavii porazit,“ vzkázal trenér Plzně Petr Kučera. „Pokud tento zápas nezvládneme, byl bych už hodně zklamaný. V týdnu budeme pilovat hlavně standardky a pokusíme se tentokrát překvapit soupeře z těchto situací my. Přistoupíme k zápasu trochu jinak a určitě budeme soupeři hodně nepříjemným soupeřem. Zápas v našem prostředí si musejí slávisté dlouho pamatovat. Kdo mi uhne ze souboje nebo nebude důrazný, zápas pro něj předčasně skončí. Překvapení bude i v jaké sestavě nastoupíme. Někteří zranění hráči se snad již dají dohromady a i to by nám mělo pomoct v honbě za lepším výsledkem! Samozřejmě budeme potřebovat i podporu fanoušků, v prvním zápase byli famózní a za to jim děkujeme. Snad se společně uvidíme i v domácím prostředí a závěrečná děkovačka bude veselejší!“ doufá Kučera.

Páteční zápas v Plzni startuje v hale Slavia VŠ od 20 hodin a rozhodně si ho nenechte ujít!
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700