Autor: Fotbal.cz   Vloženo dne: 13.6.2018

Milovníci statistik si mohou prohlédnout "sešívanou" kompletní uplynou sezónu v číslech. Všechna utkání, která jsme sehráli v základní části a playoffs, naleznete v tomto článku. Vrátit se tak můžete ke všem mistrovským utkáním, která jsme v loňské sezóně absolvovali...


VARTA futsal liga 2017/2018
1. FK ERA-PACK Chrudim
2. AC Sparta Praha
3. Interobal Plzeň
4. GL Litoměřice
5. Vysoké Mýto
6. SK Slavia Praha
7. Svarog Teplice
8. Helas Brno
9. Démoni Č.Lípa
10. Olympik Mělník
11. AC Jeseník
12. Ocel Třinec

Mistrem VARTA futsal ligy pro ročník 2017/2018 se stal FK ERA-PACK Chrudim. Z VARTA futsal ligy sestupují týmy AC Jeseník a Ocel Třinec. Účast v VARTA futsal lize pro ročník 2018/19 si zajistili vítězové 2.ligy "západ" (Zlej Sen Liberec) a 2.ligy "východ" (VŠB TU Ostrava).

Čtvrtfinále

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 6 : 4 (4 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,2), Štipčák Martin (8,3), Gryc Leoš Delegát: Starý Ladislav Diváků: 650 Stadion: Arena Sparta
Branky: 2. Angellott-Caro Garces (Diego-Fogaca Valente), 3. Cupák David, 10. Angellott-Caro Garces (Cupák David), 16. Diego-Fogaca Valente (Angellott-Caro Garces), 26. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Angellott-Caro Garces), 39. Pimpolho-Luiz De Carvalho - 10. Turek Vojtech (D.Graciano-Alv. Douglas), 16. D.Graciano-Alv. Douglas (Novotný Jiří), 18. Krstevski Ivan (Brychta Martin), 24. Brychta Martin (Turek Vojtech)
ŽK: Angellott-Caro Garces - Směřička Martin
AC Sparta Praha: Cristiano-Da S. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Vahala Ondřej, Marcelo-Dos Reis Soares, Sop Martin, Hájek David, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandes, Hora Martin, Diego-Fogaca Valente, Cupák David, Angellott-Caro Garces, Kocourek Dominik Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtech, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hájek Daniel, Tetour David Trenér: Veljkovič Nenad

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 2 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,5), Šmíd Jiří (8,3), Plzák Daniel Delegát: Hora Jan Diváků: 550 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 32. Míča Ondřej (Směřička Martin), 37. Míča Ondřej (Směřička Martin) - 18. Angellott-Caro Garces, 28. Cupák David (Angellott-Caro Garces), 35. Angellott-Caro Garces, 38. Marcelo-Dos Reis Soares (Cupák David)
ŽK: Krstevski Ivan, Novotný Jiří, Turek Vojtech - Diego-Fogaca Valente, Angellott-Caro Garces
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtech, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hájek Daniel, Tetour David Trenér: Veljkovič Nenad
AC Sparta Praha: Cristiano-Da S. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Vahala Ondřej, Marcelo-Dos Reis Soares, Sop Martin, Hájek David, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandes, Diego-Fogaca Valente, Doležal Jiří, Cupák David, Angellott-Caro Garces Trenér: Simitči Beni

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,3), Henych Karel (8,4), Chládek Miroslav Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 660 Stadion: Arena Sparta
Branky: 3. Amadeu-DaSilva Fernandes (Marcelo-Dos Reis Soares), 11. Amadeu-DaSilva Fernandes (Marcelo-Dos Reis Soares), 12. Belej Michal (Diego-Fogaca Valente), 40. Diego-Fogaca Valente (Amadeu-DaSilva Fernandes) - 10. Brychta Martin (Homola Jan), 31. Hrubý Vítězslav (Homola Jan)
ŽK: 0 - Turek Vojtech, Homola Jan
AC Sparta Praha: Cristiano-Da S. Cardoso, Sop Martin, Marcelo-Dos Reis Soares, Amadeu-DaSilva Fernandes, Diego-Fogaca Valente, Hájek David, Angellott-Caro Garces, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Vahala Ondřej, Brahimi Azem, Hora Martin, Cupák David, Bezstarosti Tomáš Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sita Zdeněk, Turek Vojtech, Arsovski Gjokica-Djo, D.Graciano-Alv. Douglas, Homola Jan, Míča Ondřej, Tetour David, Hájek Daniel, Krstevski Ivan, Hrubý Vítězslav Trenér: Veljkovič Nenad

ZÁKLADNÍ ČÁST
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Era-Pack Chrudim 22 20 2 0 129: 26 62 ( 29)
2. Interobal Plzeň 22 17 1 4 112: 59 52 ( 19)
3. AC Sparta Praha 22 15 1 6 103: 64 46 ( 13)
4. GL Litoměřice 22 14 4 4 103: 51 46 ( 13)
5. Vysoké Mýto 22 13 0 9 78: 77 39 ( 6)
6. SK Slavia Praha 22 11 0 11 101: 81 33 ( 0)
7. Svarog Teplice 22 11 0 11 99:100 30 -3 ( 0)
8. Helas Brno 22 8 0 14 68: 94 24 ( -9)
9. Démoni Č.Lípa 22 5 3 14 61:104 18 (-15)
10. Olympik Mělník 22 5 0 17 72:134 15 (-18)
11. AC Jeseník 22 3 2 17 55:123 11 (-22)
12. Ocel Třinec 22 3 1 18 53:121 10 (-23)

22.kolo
SK Slavia Praha - Helas Brno 4 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,2), Štěřík Filip (8,3), Lafek David Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 13. D.Graciano-Alv. Douglas (Novotný Jiří), 22. D.Graciano-Alv. Douglas (Novotný Jiří), 30. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 40. Směřička Martin (Novotný Jiří)
ŽK: Směřička Martin, Míča Ondřej - 0
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Tetour David Trenér: Veljkovič Nenad
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák Vojtěch, Ovčačík Jan, Voda Filip, Zatloukal Martin, Lidmila Patrik, Presl David, Šarkózy Ivan, Mareš Michal, Kubica David, Špička Zbyněk Trenér: Loup Jan

21.kolo
Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Dragoun Radek (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 400 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 14. Sláma Zdeněk (Vnuk Tomáš), 27. Holý Michal (Štverák Tomáš) - 13. Homola Jan (Směřička Martin)
ŽK: Vnuk Tomáš, Abrham Tomáš - Směřička Martin, Novotný Jiří, Míča Ondřej
Interobal Plzeň: Bartůněk Michal, Němec Lukáš, Rozboud Karel, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Holý Michal, Křemen Jan, Künstner Dušan Trenér: Frič David
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hájek Daniel, Tetour David Trenér: Veljkovič Nenad

20.kolo
SK Slavia Praha - AC Jeseník 10 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 220 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 2. Turek Vojtěch (D.Graciano-Alv. Douglas), 3. Brychta Martin (Hrubý Vítězslav), 10. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 12. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 15. D.Graciano-Alv. Douglas (Turek Vojtěch), 16. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 30. Hrubý Vítězslav (Turek Vojtěch), 32. Turek Vojtěch (Arsovski Gjokica-Djo), 35. Míča Ondřej (Směřička Martin), 40. Homola Jan (Hrubý Vítězslav) - 7. Vavrač Jan, 23. Mráz Jiří, 25. Vavrač Jan, 28. Řezníček Jakub (Vavrač Jan), 32. Plhák Patrik (Marcinov David)
ŽK: 0 - Řezníček Jakub, Furik Martin
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, D.Graciano-Alv. Douglas, Hájek Daniel, Tetour David Trenér: Veljkovič Nenad
AC Jeseník: Till Jakub, Řezníček Jan, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Mráz Jiří, Vavrač Jan, Marcinov David, Plhák Patrik, Žák Michal Trenér: Gnida Jiří

19.kolo
Svarog Teplice - SK Slavia Praha 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 14. Nene-Souza Araujo, 16. Černý David (Baran Jiří), 22. Beran Ladislav (Kasal Daniel), 26. Černý David, 39. Claudinho-Luiz Sampaio F. - 7. Hrdina Antonín (Homola Jan), 33. Homola Jan (Hrdina Antonín), 36. Homola Jan (Novotný Jiří)
ŽK: Kudrna Michal, Beran Ladislav, Lucas Borgis-Da Silva - Novotný Jiří, Homola Jan
Svarog Teplice: Kudrna Michal, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Beran Ladislav, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Černý David, Kunzl Tomáš, Kasal Daniel, Hůla Michal, Klíma Daniel, Claudinho-Luiz Sampaio F. Trenér: Filinger David
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Novotný Jiří, Sita Zdeněk, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, D.Graciano-Alv. Douglas, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Hrdina Antonín, Vondráček Adam Trenér: Veljkovič Nenad

18.kolo
SK Slavia Praha - Ocel Třinec 9 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 3. D.Graciano-Alv. Douglas (Hrubý Vítězslav), 16. Hrubý Vítězslav (D.Graciano-Alv. Douglas), 17. Brychta Martin (Krstevski Ivan), 18. Hrdina Antonín (Homola Jan), 23. Hrdina Antonín (Brychta Martin), 24. Vlastní, 35. Krstevski Ivan (Turek Vojtěch), 36. Turek Vojtěch (Hrdina Antonín), 37. D.Graciano-Alv. Douglas - 8. Hudzieczek Jaroslav (Przyczko Filip), 20. Przyczko Filip (Blahut Jan)
ŽK: 0 - Kantor David, Samek Miroslav
SK Slavia Praha: Žežulka Jan, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, D.Graciano-Alv. Douglas, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Hrdina Antonín, Vlastní Trenér: Veljkovič Nenad
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Cieslar Josef, Kloda Rostislav, Samek Miroslav, Mikyska Michal Trenér: Cieslar Josef

17.kolo
Era-Pack Chrudim - SK Slavia Praha 4 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,5), Lasch Jiří (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 400 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 14. Max-Weber Prates (Lytvynenko Dmytro), 15. Drozd David (Rešetár Lukáš), 25. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 27. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš) - 23. Brychta Martin (Krstevski Ivan), 38. Lištván Jan (Hrdina Antonín)
ŽK: Rešetár Lukáš - Hrubý Vítězslav
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-De Freitas Trenér: Ferraz Conde Felipe
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Homola Jan, Brychta Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Lištván Jan, Hrdina Antonín, Arsovski Gjokica-Djo, Krstevski Ivan, Šebek Rostislav, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

16.kolo
SK Slavia Praha - GL Litoměřice 1 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,2), Gryc Leoš (8,4), Laštovička Stanislav Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 12. Míča Ondřej (Směřička Martin) - 8. Fabricio-Borges Dos Santo, 10. Rafael-Durval Da Costa (Kovács Michal), 23. Rodrigo Taverna (Rafael-Durval Da Costa), 35. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim), 36. Fabricio-Borges Dos Santo (Záruba Radim)
ŽK: Kubíček Václav, Krstevski Ivan - 0 ČK: 0 - Kovács Michal
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: nepřítomen SKS
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Šimon David, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, Záruba Radim, Fabricio-Borges Dos Santo, Rafael-Durval Da Costa, D.Graciano-Alv. Douglas, Krok Lukáš, Tichý Petr, Vangao-Amaro Vagner Trenér: Kopecký Marek

15.kolo
Olympik Mělník - SK Slavia Praha 5 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,5), Kresta Jan (8,5) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 350 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 6. Malák Marek (Zdržálek Dominik), 11. Cabadaj Tomáš (Sváta Matěj), 24. Mažári Patrik (Cabadaj Tomáš), 36. Mažári Patrik, 38. Surmaj David (Němec Jakub) - 2. Hrdina Antonín, 5. Míča Ondřej (Směřička Martin), 17. Směřička Martin (Míča Ondřej), 30. Směřička Martin (Hrubý Vítězslav)
ŽK: Sváta Matěj, Gabčo Josef - Lištván Jan, Hrdina Antonín ČK: Malák Marek - 0
Olympik Mělník: Zyryanov Nikita, Jenč Michal, Zdržálek Dominik, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Malák Marek, Šuba Pavel, Prieložný Jan, Němec Jakub, Surmaj David, Mažári Patrik, Buzek Michal, Cabadaj Tomáš Trenér: Šuba Pavel
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

14.kolo
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,6), Kliner Jan (8,5), Čep Radim Delegát: Linhart Karel Diváků: 1000 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 37. Hrdina Antonín (Arsovski Gjokica-Djo), 39. Směřička Martin (Míča Ondřej) - 8. Brahimi Azem
ŽK: Krstevski Ivan - 0
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Vondráček Adam Trenér: Veljkovič Nenad
AC Sparta Praha: Vahala Ondřej, Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Marcelo-Dos Reis Soares, Cupák David, Brahimi Azem, Amadeu-DaSilva Fernandez, Belej Michal, Sop Martin, Diego-Valente Fogaca, Koudelka Jan, Doležal Jiří, Ricardo-Sobral Camara F., Hájek David Trenér: Simitči Beni

13.kolo
Vysoké Mýto - SK Slavia Praha 5 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,5), Vaněk Tomáš (8,5), Trlida Zdeněk Delegát: Černý Martin Diváků: 550 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 6. Vodrážka David (Jiráský Michal), 10. Michalec Roman (Vladyka Petr), 12. Novák David, 14. Vladyka Petr (Šabata Martin), 31. Vágner Jakub (Gerčák Libor) - 16. Míča Ondřej (Směřička Martin), 17. Arsovski Gjokica-Djo (Brychta Martin), 33. Arsovski Gjokica-Djo (Směřička Martin)
ŽK: Kubát Jaroslav, Vodrážka David - Novotný Jiří, Hrubý Vítězslav, Homola Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Šabata Martin, Vodrážka David, Špinar Jan Trenér: Semerád Miroslav
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

12.kolo
SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa 6 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,5), Vrtal Bohumil Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 180 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 6. Míča Ondřej (Hrdina Antonín), 15. Hrdina Antonín, 17. Novotný Jiří, 17. Hrdina Antonín, 32. Homola Jan (Směřička Martin), 33. Vlastní - 14. Fichtner Tomáš (Bialek Milan), 30. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš), 40. Bejda Stanislav (Švec Martin)
ŽK: Garčár Radim, Krstevski Ivan - Bejda Stanislav, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kotek Tomáš
SK Slavia Praha: Garčár Radim, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Kubíček Václav, Vlastní Trenér: Veljkovič Nenad
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

11.kolo
Helas Brno - SK Slavia Praha 8 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 2. Šarkózy Ivan (Cupák David), 14. Ovčačík Jan (Outrata Pavel), 25. Cupák Vojtěch (Cupák David), 27. Outrata Pavel (Cupák David), 30. Cupák David (Šarkózy Ivan), 33. Ovčačík Jan, 38. Lacko Ivan (Šarkózy Ivan), 39. Outrata Pavel (Cupák David) - 19. Homola Jan (Míča Ondřej), 29. Směřička Martin (Homola Jan), 32. Lištván Jan (Směřička Martin), 39. Arsovski Gjokica-Djo (Krstevski Ivan)
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Cupák David, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Ovčačík Jan, Cupák Vojtěch, Poul Tomáš, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Mikeš Miroslav, Dang Robert Trenér: Loup Jan
SK Slavia Praha: Garčár Radim, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hájek Daniel, Kubíček Václav, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

10.kolo
SK Slavia Praha - Interobal Plzeň 5 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4), Laštovička Stanislav Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 550 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 18. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 19. Směřička Martin (Hrdina Antonín), 21. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 22. Homola Jan (Směřička Martin), 29. Arsovski Gjokica-Djo (Novotný Jiří) - 0. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 1. Vnuk Tomáš (Štverák Tomáš), 5. Štverák Tomáš (Holý Michal), 21. Štverák Tomáš (Holý Michal), 36. Štverák Tomáš (Holý Michal), 39. Holý Michal (Vnuk Tomáš)
ŽK: Turek Vojtěch, Hrdina Antonín - Vnuk Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Klečka Daniel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Vnuk Tomáš, Slavík Jaroslav, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Štverák Tomáš, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan, Hudaček Marko Trenér: nepřítomen IP

9.kolo
AC Jeseník - SK Slavia Praha 5 : 7 (2 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Kolbaba Pavel (8,3), Tomeš Vítězslav Delegát: Pelikán Martin Diváků: 130 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 5. Marcinov David (Novák Vladimír), 12. Macura David (Mráz Jiří), 34. Plhák Patrik (Mráz Jiří), 36. Marcinov David, 40. Macura David (Vavrač Jan) - 4. Brychta Martin (Homola Jan), 9. Brychta Martin (Homola Jan), 11. Směřička Martin, 27. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 36. Homola Jan (Hrdina Antonín), 39. Novotný Jiří, 40. Hrdina Antonín
ŽK: Novák Vladimír, Mráz Jiří - Novotný Jiří, Míča Ondřej, Hrdina Antonín
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Macura David, Mráz Jiří, Žák Michal, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David Trenér: Novák Milan
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

8.kolo
SK Slavia Praha - Svarog Teplice 5 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Čep Radim (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 3. Arsovski Gjokica-Djo, 13. Homola Jan (Míča Ondřej), 14. Hrdina Antonín, 23. Turek Vojtěch (Arsovski Gjokica-Djo), 24. Homola Jan - 20. Ninho-Cardoso Jeferson (Lucas Borgis-Da Silva), 26. Nene-Souza Araujo (Kulhánek Martin), 30. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 36. Kunzl Tomáš (Nene-Souza Araujo), 38. Nene-Souza Araujo (Jean-Perreira Costa Carlo), 40. Baran Jiří (Nene-Souza Araujo)
ŽK: 0 - Černý David
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Hrubý Vítězslav, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Svarog Teplice: Kalina Jan, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Jean-Perreira Costa Carlo, Žák Alexandr, Černý David, Kunzl Tomáš, Ninho-Cardoso Jeferson Trenér: Mukanov Aibek

7.kolo
Ocel Třinec - SK Slavia Praha 1 : 8 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 265 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 27. Przyczko Filip (Blahut Jan) - 13. Homola Jan (Hrdina Antonín), 14. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 24. Novotný Jiří, 33. Hrdina Antonín (Kubíček Václav), 36. Arsovski Gjokica-Djo, 39. Turek Vojtěch (Směřička Martin), 39. Míča Ondřej, 40. Hájek Daniel (Novotný Jiří)
ŽK: Opluštil Jan, Polášek Radek - Hrdina Antonín
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

6.kolo
SK Slavia Praha - Era-Pack Chrudim 1 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Černý Ondřej (8,4), Stádník Vladimír Delegát: Černý Martin Diváků: 220 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 40. Arsovski Gjokica-Djo (Brychta Martin) - 10. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 12. Drozd David (Koudelka Tomáš), 13. Max-Weber Prates, 19. Max-Weber Prates, 27. Drozd David, 33. Felipe-De Freitas (Koudelka Tomáš), 38. Lytvynenko Dmytro
ŽK: Novotný Jiří, Turek Vojtěch - Mareš Roman, Sorokin Oleksandr
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Žďánský Jakub, Felipe-De Freitas, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Sorokin Oleksandr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Ferraz Conde Felipe

5.kolo
GL Litoměřice - SK Slavia Praha 5 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 400 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Krok Lukáš (Tichý Petr), 22. Zapletal Petr (Matheus-Apareci Do Goncal), 32. Krok Lukáš (Zapletal Petr), 38. Zapletal Petr (Vavrek Johan), 40. Vangao-Amaro Vagner (Kovács Michal) - 25. Míča Ondřej (Směřička Martin), 37. Míča Ondřej (Novotný Jiří), 40. Míča Ondřej (Novotný Jiří)
ŽK: Hrdý Radek - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Tichý Petr Trenér: nepřítomen GL
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan, Garčár Radim Trenér: Veljkovič Nenad

4.kolo
SK Slavia Praha - Olympik Mělník 8 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 200 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 2. Hrdina Antonín (Směřička Martin), 11. Směřička Martin (Hrdina Antonín), 13. Novotný Jiří (Brychta Martin), 19. Novotný Jiří (Brychta Martin), 28. Homola Jan (Směřička Martin), 31. Turek Vojtěch, 35. Lištván Jan (Žežulka Jan), 36. Míča Ondřej - 30. Babovák Jan (Gabčo Josef), 39. Malák Marek (Surmaj David)
ŽK: Hrdina Antonín - Malák Marek, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Koubek Martin
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Malák Marek, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Němec Jakub, Babovák Jan, Koubek Martin, Stýblo Lukáš, Prieložný Jan, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel

3.kolo
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 0:5 kontumačně
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (7,9), Cílek Martin Delegát: Návesník Pavel Diváků: 670 Stadion: Arena Sparta
Branky: 3. Marcelo-Dos Reis Soares (Amadeu-DaSilva Fernandez), 10. Amadeu-DaSilva Fernandez (Lucas-Alves Moreira), 30. Brahimi Azem (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 36. Amadeu-DaSilva Fernandez (Wilde-Gomez Da Silva), 37. Marcelo-Dos Reis Soares - 33. Hrdina Antonín, 39. Míča Ondřej, 40. Hrdina Antonín (Arsovski Gjokica-Djo)
ŽK: 0 - Kubíček Václav, Arsovski Gjokica-Djo
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Brahimi Azem, Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

2.kolo
SK Slavia Praha - Vysoké Mýto 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,2), Novotný Jan Delegát: Chyba Michal Diváků: 200 Stadion: SK Slavia Praha, Eden
Branky: 8. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 17. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 22. Turek Vojtěch, 35. Turek Vojtěch (Hrdina Antonín), 38. Turek Vojtěch (Míča Ondřej) - 11. Novotný Pavel (Vladyka Petr)
ŽK: Kubíček Václav - Michalec Roman, Jiráský Michal
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan, Směřička Martin Trenér: Veljkovič Nenad
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: nepřítomen VM

1.kolo
Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha 3 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 330 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 18. Havrda Ondřej, 32. Kotek Tomáš (Fichtner Tomáš), 38. Švec Martin (Bažant Jan) - 1. Směřička Martin, 21. Hrdina Antonín, 25. Arsovski Gjokica-Djo (Novotný Jiří), 28. Směřička Martin, 38. Směřička Martin (Hrdina Antonín)
ŽK: Bejda Stanislav - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Kotek Tomáš, Havlásek Jan, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

 

Rychlý kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696  EČ: 140906
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Tel.:+420 728 171 713
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700