Články - sekce Články

 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 30.3.2010

  S Tangem jsme ve čtvrtfinále play-off vlastně ještě neprohráli, přesto je stav série 2:1 pro soupeře. Na půdě druhého týmu po základní části soutěže jsme podlehli dvakrát na penalty, a jediné vítězství ze hry jsme tak zaznamenali právě my v pátečním domácím utkání, ve kterém jsme prohrávali 1:3 po prvním poločasu. Druhé dějství utkání ale ukázalo sílu jakou naše mužstvo má, a dvěma brankami Matějky, Novotného a Olivy...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 29.3.2010

  Scott Keel, Petr Oliva a ostatní organizátoři mnohokrát děkují všem fanouškům futsalu, vedení SK Slavia Praha futsal, hráčům a rovněž klubu FC Tango Brno, v čele s panem Václavem Kubíčkem, kteří podpořili charitativní akci pro handicapované konanou v rámci Pražského půlmaratonu, dne 27.3.2010. Z technických důvodů nebyly v hale v Edenu během pátečního utkání rozmístěny pokladnice, jak jsme slibovali, za což se dodatečně omlouváme....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 28.3.2010

  Do utkání lépe vstoupila Slavia, která se kuriozní brankou po chybě brankáře Ždánského dostala do vedení, poté co Brůnovu malou domů nepochopitelně pustil hostující brankář do branky, aby se nedopustil dvojího hraní. Následovalo několik dalších šancí domácích, ale ty z nich mimo nastřelené tyče nic víc nevytěžili a tak přišel v 9. minutě trest na druhé straně, kdy Knobloch vyrazil míč jen na hlavu Beleje a ten již neměl...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 28.3.2010

  Slaviaultras.cz - Včerejší zápas byl plný zvratů, překvapení, obrovské bojovnosti ale hlavně skvělého fandění. Ten kdo nedorazil, může jen litovat, protože to opravdu stálo za to. Ale všechno popořádku. V sektoru domácích se schází cca 40 lidí, kteří chtějí fandit, (což je dost málo, když se jedná o možná poslední zápas futsalové Slavie v tomto roce). Utkání začíná v rychlém tempu. Jak rychle jsme se dostali...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 27.3.2010

  V poločasové přestávce možná mnozí již propadali beznaději. Ve třetím utkání čtvrtfinále play-off za stavu 2:0 na zápasy ve prospěch soupeře jsme prohrávali 1:3. Tým se však opět zvedl, bojoval ještě více než předtím, utkání obrátil a zvítězil v normální hrací době 5:3! Vitěznou branku vstřelil nadšeně bojující Matějka, který po celé utkání neúnavně burcoval naši lavičku, v předposlední minutě, výhru pak stvrdil...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 25.3.2010

  V pátek 26.3.2010, již od 19:00 hodin začíná v Edenu třetí čtvrtfinále play-off nejvyšší futsalové soutěže mezi naším týmem SK Slavia Praha a Tangem Brno, ve kterém náš soupeř již může rozhodnout o svém postupu, neboť díky dvoum výhrám v domácím prostředí, vždy na pokutové kopy, vede v sérii hrané na tři vítězná utkání 2:0 na zápasy. Naše mužstvo však nechce prodat svou kůži lacino,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 25.3.2010

  Všichni fanoušci a diváci mohou během zítřejšího utkání čtvrtfinále play-off mezi Slavií a Tangem Brno pomoci! Náš futsalový klub se rozhodl podpořit charitativní akci v rámci Pražského půlmaratonu konaného v sobotu 27.3.2010, během něhož bude několika handicapovaným jedincům umožněn způsob života zdravých lidí. V průběhu utkání a před jeho začátkem budou v hale v Edenu umístěny pokladnice, do kterých budete moci přispět...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 24.3.2010

  Fotbal.cz - První šanci utkání měli po půlminutě domácí, ale Brůna nestihl nástřel Beleje před brankářem Knoblochem tečovat. Pak se hra na několik minut odvíjela mezi vápny až v půli čtvrté minuty dostal krásnou ulici před brankáře Kracman, ale byl již blízko a Žďánského nepropálil. V šesté minutě se již ale skóre měnilo, domácí sice roh rozehráli nepřesně, ale míč se dostal k Chadzidisovi, který...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 24.3.2010

  I druhé utkání čtvrtfinále play-off, které se hraje dnes ve středu 24.3.2010 od 20:00 hodin ve sportovní hale Vodova v Brně, můžete díky domácímu klubu a internetovému serveru TVCOM.cz sledovat na monitoru svého počítače v přímém videopřenosu. Ti co se nemohou do Brna vypravit, tak mohou našemu mužstvu držet palce alepsoň na dálku a sledovat boj o semifinále soutěže. Na uvedené webové stránce je možné ze záznamu sledovat i předchozí...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 24.3.2010

  Hala Vodova v Brně bude dnes ve středu 24.3.2010 od 20:00 hodin dějištěm druhého čtvrtfinálového zápasu mezi naším týmem a Tangem Brno. Domácí Tango mělo ve vyrovnaném prvním utkání nakonec více štěstí v penaltové loterii poté, co po základní hrací části se hráči rozešli smírně 1:1, a 2:2 po prodloužení. V nastaveném čase jsme se ujali vedení brankou Jiřího Novotného, soupeř vyrovnal z prodloužené penalty za šestý faul...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 20.3.2010

  "Klukům nemám co vyčíst, bojovali na doraz od první do poslední vteřiny, všichni žili utkáním bez ohledu na to kdo hrál víc nebo míň. Sport je i o chybách, každý někdy nějakou udělá, jednou hraje lépe ten, podruhé onen, jednou to vyjde lépe jednomu, jindy druhému, důležité je táhnout za jeden provaz, a to nyní mužstvo dělá. Takže přesto že jsme v penaltovém rozstřelu, který je velmi ošidný, ztratili jednu bitvu, ještě jsme...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 20.3.2010

  Denik.cz - Brno - První prvoligový zápas play off v historii klubu a hned dvouapůlhodinové drama. Přesto na něj budou futsalisté brněnského Tanga nakonec vzpomínat jen v dobrém. V úvodním čtvrtfinálovém duelu porazili na penalty pražskou Slavii 3:2, a ujali se tak v sérii hrané na tři vítězná utkání vedení 1:0. O úspěchu Brňanů rozhodl třináctou penaltou Vacula,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 20.3.2010

  Velmi kvalitní a dramatické první utkání čtvrtfinálové série mezi Tangem Brno a SK Slavia Praha mohli sledovat diváci v hale Vodova. Důležité okamžiky se začaly odehrávat především až ve druhém poločasu. Ten zahájila obrovská šance Bejdy. Vzápětí skórovali domácí, po možná zbytečném vyběhnutí Knoblocha, Novotný však skóre brzy vyrovnal. Přes další šance zůstalo skóre vyrovnané až do závěrečného hvizdu, a tak následovalo...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 19.3.2010

  Fanoušci, kteří se nedostanou do haly Vodova v Brně, aby povzbudili svůj tým ve čtvrtfinálovém souboji Tango Brno - SK Slavia Praha, mohou sledovat utkání v přímém komentovaném video přenosu internetového serveru TV COM.cz. Ten v minulosti vysílal již několik futsalových utkání, včetně našeho z Edenu. Tango Brno takto prezentuje svá domácí utkání pravidelně a v archivu si lze prohlédnout několik posledních utkání našeho soupeře,...   Více »

  Kategorie: Články
   

 • Denik.cz - Brno /ROZHOVOR/ – Součástí obsáhlého článku v Brněnském Deníku je i rozhovor s oporou soupeře Dimo Chadzidisem, který však v prvním utkání bude díky karetnímu trestu chybět. Play off první futsalové ligy naposledy okusil ještě v dresu Helasu. A na svůj první start v letošních vyřazovacích bojích si musí Dimostenis Chadzidis ještě chvíli počkat. Opora Tanga totiž bude svému týmu chybět...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 19.3.2010

  Denik.cz - Brňané už v pátek na domácí půdě rozehrají čtvrtfinálovou sérii první futsalové ligy. Postaví se jim pražská Slavia. Druhý proti sedmému aneb Startuje play off první futsalové ligy. Už v pátek rozehrají Tango Brno a pražská Slavia jednu ze sérií vyřazovacích bojů. Pravidla vzájemné bitvy jsou dopředu jasně daná: tým, který třikrát vyhraje, se může těšit na postup mezi nejlepší ligovou čtyřku,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 18.3.2010

  S týmem se loučil ze zdravotních důvodů již na podzim, ale nakonec ještě pomohl týmu sužovanému zraněními v prosinci proti Šumperku. Pak se Jaroslav Kamenický definitivně začal věnovat léčení svých zranění, aby je uvedl do takového stavu, která mu umožňují hrát. Dle svých vlastních slov je nyní opět připraven ke hře, ne však v takové fyzické kondici, aby zvládnul náročnost nejvyšší futsalové soutěže. Navíc z rodinných...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 9.3.2010

  Do třetího play-off ve třetí ligové sezóně vstupuje náš klub, tentokrát proti Tangu Brno. V premiéře jsme v sezóně 2007/2008 byli vyřazeni týmem SK Kladno ve dvou utkáních, což pro nás po vydařené základní části bylo zklamáním. V loňském ročníku 2008/2009 jsme ve čtvrtfinále hraném také pouze na dva vítězné zápasy vyřadili 2:0 Helas Brno, a v semifinále byli po obrovském boji vyřazeni mistrovským Era-Packem Chrudim 3:2,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 7.3.2010

  www.svoboda.info - V posledním kole první ligy futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou hostili SK Slavia Praha, loňského finalistu soutěže Eco Investment. Jenže zatímco Zručští si pátou příčku tabulky zajistili už dříve, Slavia musela vyhrát, aby se probila do play-off. Hosté ve zručské hale šli ale za vítězstvím a nakonec se mohli radovat z postupu do nadstavbové části. Od počátku bylo potrné, že na palubovce půjde...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 6.3.2010

  Po výhře nad Benagem v závěrečném kole jsme čekali na výsledky ostatních utkání, které určily naše postavení v tabulce. Hráči Pardubic dokázali zvítězit 1:0 nad Bohemians brankou v power-play 19 vteřin před koncem, Jistebník deklasoval sestupující Šumperk 7:0, a tak pro nás klíčovým zápasem bylo brněnské derby mezi Tangem a Helasem. Favorizovaný nováček Tango Brno zvítězil 3:2 čímž svému městskému rivalovi ukončil sezónu...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: << předchozí   1.... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700