Články - sekce Články

 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 24.1.2010

  Neskutečně dramatický závěr prožili hráči i fanoušci českého reprezentačního výběru v klíčovém utkání Mistrovství Evropy futsalu FIFA v Maďarsku s domácím týmem o postup do čtvrtfinále. Naše mužstvo muselo zvítězit, prohra i remíza znamenala předčasný a potupný odjezd domů. A zápas se pro nás nevyvíjel dobře. Ve hře 4 na 4 nás Maďaři přehrávali, byli lepším týmem, našim hráčům chyběl pohyb, důraz, agresivita a...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 22.1.2010

  Vstup do Mistrovství Evropy Futsalu FIFA výběru České republiky příliš nevyšel. Azerbájdžán s naturalizovanými brazilci v sestavě byl nad síly našeho celku. Tým z Východu smetl naši reprezentaci vysoko 6:1. Náš čestný úspěch vstřelil ve druhém poločasu Futsalista roku 2009 a hráč mistrovského Era-Packu Chrudim Lukáš Rešetár. Ve tříčlenné skupině se Češi střetnou ještě s domácím Maďarskem a pouze vítězství nás posunuje...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 21.1.2010

  V loňském roce vyhrál poprvé novou anketu "Talent futsalu", která oceňuje nejlepšího futsalového hráče do 21 let, jeden z našich klíčových hráčů Petr Oliva. Ten toho v letošní sezóně díky zranění mnoho neodehrál, přesto můžeme říci, že jeho nástupce na pomyslném prvním místě této ankety je opět z našeho klubu. Kmenový hráč Slavie Jiří Novotný, bývalý hráč Eco Investmentu, kterému v polovině ledna skončilo hostování...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 20.1.2010

  Z důvodu soustředění Balticflory Teplice v rámci Mistrovství Evropy, které se v současnosti koná v Maďarsku, jsme přeložili vzájemné utkání na nový termín. Přesto, že Teplice nakonec na soustředění nejedou zůstává v platnosti nový termín a to neděle 31.1.2010 od 19:00 hodin ve sportovní hale EDEN, tedy na naší domácí palubovce. V našem dresu se poprvé v jednom týmu představí obě bývalé legendy fotbalové Slavie...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 12.1.2010

  Na špici tabulky se pohybují oba naše juniorské týmy v nejvyšší futsalové soutěži kategorií U-16 a U-18. Během uplynulého víkendu starší tým remizoval poněkud nefutsalově se spolufavoritem skupiny Západ Indossem Plzeň 0:0, další dvě utkání vyhrál, a je v průběžné pořadí na prvním místě tabulky. V rámci příštího turnaje se střetne s Olympikem Mělník, což bude patrně rozhodující utkání, které hodně napoví kdo bude...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 11.1.2010

  V termínové listině dochází opět k několika změnám, které zapříčiní naše utkání na obrazovkách sportovního kanálu České televize, ČT 4 Sport. Utkání s Era-Packem Chrudim se přesouvá na sobotu 6.2.2010 s výkopem od 16:00 hodin. Právě toto utkání uvede Česká televize, avšak pravděpodobně ne v přímém přenosu, ale až od 20:00 hodin v nezkráceném záznamu. Přeloženo tak bude domácí utkání s Tangem Brno, které se mělo hrát...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 10.1.2010

  Poněkud kruté prohry jsme se dočkali na půdě Torfu Pardubice, kde jsme domácím podlehli 6:0, po nerozhodném poločasu 0:0. V prvním poločasu viděli diváci zcela vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Na naší straně jich v součtu prvního dějství asi bylo "o chloupek" více, ale štěstí které se od nás odvrátilo nám neumožnilo skórovat. Do černého nakonec nemířili ani domácí, a tak poločas skončil poněkud nefutsalově 0:0....   Více »

  Kategorie: Články
   

 • Poté co jsme se nedohodli na další spolupráci s Jiřím Baborákem, jme na začátku této sezóny jednali s několika renomovanými trenéry, avšak ani s jedním z nich nedošlo z různých důvodů k dohodě. Volba nakonec padla na Petra Nedvěda, dlouholetého trenéra naší mládeže, který tým již jako hlavní trenér vedl, a úspěšně s ním vybojoval postup z druhé ligy do nejvyšší soutěže. Tým převzal v obtížné situaci, kdy bylo do stabilizovaného...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 7.1.2010

  Těsně po skončení Mistrovství Evropy ve futsalu FIFA v Maďarsku, které se hraje ve druhé polovině ledna, jsme měli v domácím prostředí přivítat ambiciózní tým Balticflory Teplice, se kterým jsme na podzim na jeho půdě před kamerami ČT 4 Sport podlehli 4:1. Vyhověli jsme žádosti soupeře, který bude mít v místě konání šampionátu soustředění, a přeložili termín konání zápasu na neděli. Páteční termín navíc kolidoval s...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Vloženo dne: 22.12.2009

  Šťastné a veselé prožití Vánočních svátků přejeme všem hráčům, funkcionářům, fanouškům Slavie, ale vlastně úplně všem, neboť alespoň v tomto období by se mělo zapomenout na nevraživost, intriky, a klubové nepřátelství. Všem ať "Ježíšek" nadělí pod...

    Více »
  Kategorie: Články
   
 • Vloženo dne: 26.11.2009

  Naším příštím soupeřem ve futsalové lize budou Bohemians 1905. Ve sportovní hale na Zeleném pruhu se tak odehraje odveta vršovického derby, kterým byla letošní nejvyšší futsalová soutěž zahájena v našem domácím prostředí sportovní haly Eden...

    Více »
  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 18.11.2009

  Přiznejme objektivně, možná až příliš krutá prohra pro našeho soupeře, který si v utkání dokázal vypracovat několik velmi slibných brankových příležitostí, přes někdy až bohorovnou a statickou obranu našeho týmu. Rozhodujícím faktorem vítězství byla o poznání větší zkušenost našeho mužstva a individuální kvalita jednotlivých hráčů. Zatímco my jsme svoje příležitosti dokázali z větší části proměňovat, soupeř...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 17.11.2009

  Ve středu 18.11.2009 od 21:00 hodin hostíme ve sportovní hale Eden další klub ze středočeského kraje a to Olympik Mělník. Bude to přesně na měsíc poslední utkání v domácím prosředí, neboť nás čeká "šňůra" zápasů na hřištích soupeřů, mimo jiné v Brně, nebo Jistebníku, a také v bouřlivém prostředí ve Vysokém Mýtě, ale především v pátek 27.11.2009 od 20:00 hodin ve sportovní...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 15.11.2009

  Internetový server Videosport.cz přináší sestřih z našeho pátečního utkání s Benagem Zruč nad Sázavou, ve kterém jsme remizovali 2:2. Záznam ukazuje kolik šancí jsme si proti soupeři vypracovali, bohužel jsme je nedokázali proměnit v branky, a proto ztratili dva body za pouhou remízu. Kvalitní záznam znovu potvrdil oprávněnost výroků sudích v obou sporných případech, jak filmování Filingera, tak faul na Hrdinu v pokutovém území....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 14.11.2009

  Na webové prezentaci našeho soupeře byl zveřejněn komentář k našemu včerejšíímu utkání, který v našich očích zcela zbytečně verbálně napadá náš klub, a proto jsme podali podnět k prošetření, zda se soupeř tímto vyjádřením nedopouští porušení platných právních norem a předpisů, ve smyslu poškození jména našeho klubu a futsalu FIFA. Přitom sám náš soupeř zveřejnil video, které ukazuje, že rozhodčí oba zákroky...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 13.11.2009

  V dobývání branky defenzivně hrající Zruče nad Sázavou se proměnilo naše další vystoupení před domácím publikem. Jinak výborná obranná hra soupeře však několikrát přetížení nevydržela, a my se dostali do stoprocentních gólových příležitostí, naši střelci však osamoceni tváří v tvář brankáři Krajčovi, který důstojně zastupuje nepřekonatelnou brankářskou ikonu českého futsalu Jana Klímu, neuspěli a nebo při soupeři...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 12.11.2009

  Další dvě utkání v domácím prostředí nás čekají v krátkém časovém sledu a oba naši soupeři sídlí ve středočeském kraji. V pátek 13.11.2009 nás v Edenu čeká v tradičním čase od 20:30 hodin Benago Zruč nad Sázavou, a hned ve středu 18.11.2009 poté opět v Edenu od 21:00 hodin Olympik Mělník. S oběma soupeři jsme se letos již střetli. Zruči jsme v domácím prostředí...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 12.11.2009

  Výzva všem slávistických fanouškům! Jak jistě víte utkání s Valencií bylo věnováno památce legendárního Františka Veselého. Ultras si připravili na severní tribuně dvě choreografie. Na začátku zápasu byl při minutě ticha roztažen nápis: "REST IN PEACE - FRANTIŠEK VESELÝ 30.10. 2009" Ten den hlavní choreografie byla nachystána na 20. minutu. Na severu zvedli krajní sektory kartony, znázorňující červeno-bílé stužky na černém...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 10.11.2009

  Naše poslední domácí utkání s úřadujícím mistrem České republiky Era-Packem Chrudim, ve kterém jsme soupeři podlehli 1:3, snímala svými kamerami i televize Nova, která jeh záznam vysílá na svém sportovním kanálu Nova Sport v několika záznamech. Tato stanice provozuje i internetový server Videosport.cz, kde jsou ke shlédnutí různé sestřihy utkání z nejvyšší futsalové soutěže, a mimo jiné i sestřih právě z tohoto utkání. Všichni...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 7.11.2009

  Zdravotní stav několika našich hráčů nedovolil jejich start v utkání proti bezkonkurenčně nejlepšímu týmu naší ligy, především absence Olivy a Hrdiny je velmi cictelná, a tak jsme se trochu obávali o výsledek. Naši hráči však dali do hry srdce a bojovnost, rvali se o každý metr palubovky, a nechybělo mnoho aby zapsali nějaký ten bodík na konto našeho klubu. V poločasu jsme drželi vedení 1:0, Era-Pack však především díky Rešetárovi...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: << předchozí   1.... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700