Články - sekce Články

 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 17.1.2011

  Slaviaultras.cz - Jistebník je zapomenut, neboť je před námi možná nejprestižnější utkání roku, na kterém jak pevně věříme přivítáme i rekordní diváckou návštěvu. Jádro fotbalových fanoušků, které nás neúnavně povzbuzuje a nezanevřelo na nás ani po sérii špatných výsledků, si samozřejmě nenechá ujít ani sobotní DERBY s Bohemians 1905, které začíná v sobotu 22.1 v 16:00 hodin ve sportovní hale Slavia,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 17.1.2011

  Jetbullfutsalliga.cz - Přelom ledna přinesl futsalovým klubům velmi rušný program. Kromě kompletního 17. kola se v neděli ještě hrála dohrávka 15. kola a podařilo se tak srovnat tabulku z pohledu odehraných utkání. Na jejím čele pochopitelně setrvává ERA-PACK Chrudim, který po středeční výhře na půdě druhých Teplic zvítězil i v neděli v Plzni nad Indossem 4:9. Velmi důležité utkání 17. kola se odehrálo v...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 16.1.2011

  Deník.cz - Brušperk – Chtěli potvrdit úspěšný vstup do nového roku, namísto toho odcházeli z brušperské palubovky se sklopenými hlavami. Futsalisté CC Jistebník nezvládli domácí zápas s pražskou Slávií, který kvůli prohospodařené první desetiminutovce nakonec prohráli vysoko 0:5. „Neříkám, že Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 14.1.2011

  V roce 2011 se naše mužstvo představí v rámci základní části Jetbull Futsal Ligy ještě třikrát. Poprvé se tak stane 22.1.2011, tedy v sobotu od 16:00 hodin, a hned to bude utkání, na které se fanoušci celý rok těší. V tomto termínu totiž odehrajeme derby s Bohemians 1905 a my pevně věříme v maximální podporu našich fanoušků, kteří vytvoří bouřlivé prostředí, které požene hráče pro veledůležité tři body. Vzhledem k tomu,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 14.1.2011

  Náš bodový zisk je chabý, v sobotu s Jistebníkem nás tak čeká boj o záchranu. Pevně věříme v kvalitu našeho mužstva a z Brušperku chceme odvézt všechny body, což by na tým mělo před derby s Bohemians příští týden jistě pozitivní vliv. Na marodce dále zůstává Ulich a Pacheco, jinak odjíždíme kompletní, tedy i s Jiřím Novotným, který již zdravotní problémy nemá. Ani soupeř definitivu záchrany v nejvyšší soutěži nemá,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 11.1.2011

  eFutsal.cz - VIDEO - I ti nejzkušenější hráči někdy dělají chyby a obzvlášť když jsou po herní pauze může se stát, že chyba se může zdát neuvěřitelná. Právě to byl v pátek v utkání Chrudim - Slavia případ hostujícího hráče...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 10.1.2011

  fkerapack.cz - Velmi náročný program měl v posledních dnech mistrovský celek Chrudimi. Na sklonku minulého týdne porazil oba protivníky z památného jarního čtvrtfinále play-off, pražskou Slavii i brněnské Tango. ERA-PACK ukázal, proč v naší lize jen těžko hledá rovnocenného soupeře. "Mužstvo po vánočních svátcích trénovalo společně pouze jednou, jinak se hráči připravovali individuálně,"...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 9.1.2011

  fkerapack.cz - Vítězstvím 8:3 nad pražskou Slaviií vstoupili hráči ERA-PACKu do nového roku 2011. Utkání hrané zpočátku v ospalé atmosféře ke konci trochu znervóznělo po tvrdých zákrocích. Do utkání jsme vlétli bleskově. Již ve 2. minutě otevřel skóre Max, který měl na sobě premiérově v barvách ERA-PACKu kapitánskou pásku v soutěžním utkání. Na zadní tyči si Max počkal na nástřel M. Mareše a dopravil...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 7.1.2011

  eFutsal.cz - Hodit špatné výsledky za hlavu a začít znovu, od nuly. To by rád Jiří Novotný, reprezentant oblékající v lize dres Slavie, která se potácí ve spodních patrech tabulky. On sám toho v posledních měsících příliš nenahrál, ale dnes večer by rád...   Více »

  Kategorie: Články
   

 • Fotbal.cz, eFutsal.cz - Začátek roku bývá již tradičně spojen s bilancováním toho uplynulého a nejinak je tomu i letos v rámci českého fotbalu. Na začátku února, konkrétně v pondělí sedmého, budou ve Stavovském divadle v Praze slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Fotbalista roku 2010 a jako předzvěst této prestižní akce budou již tuto neděli v paláci Žofín v rámci Akuna Grassroots galavečeru...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 31.12.2010

  Nejen Slavistům, ale těm především, přejeme Šťastný Nový rok 2011, a pevně věříme že se Slavii bude dařit lépe na všech frontách, než v roce minulém, kdy si celý "sešívaný národ" sáhl téměř na dno. Odbor přátel ve středu 29. prosince zveřejnil v deníku Sport povzbudivý vzkaz všem slávistům do nového roku 2011. Jeho text přinášíme také na našem webu, neboť je v něm řečeno vše, co si přejeme i my. Držme při sobě,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.12.2010

  Slavia.cz - Fotbalisté Slavie vyhráli Mezinárodní vánoční turnaj fotbalových internacionálů, který se konal v neděli v hale Slavie v Edenu. Slávisté ve finále porazili Duklu 6:3. Z vítězství se červenobílí opět radovali po tříleté pauze. Za mužstvo Slavie na turnaji nastoupili Vladimír Šmicer, Ivo Ulich, Pavel Kuka, Pavel Řehák, Zdeněk Čáp, Petr Holota, Roman Janoušek, Jaromír Jindráček,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 23.12.2010

  V posledních utkáních našeho mužstva nám sice nenaděloval Ježíšek ale soupeři, takže se v tabulce krčíme na nedůstojném místě někde v suterénu, ale nedá se nic dělat, i futsal je jenom sport, kdy jsi jednou dole, jednou nahoře, a my všichni optimisticky věříme, že se situace zlepší, a tabulkou ještě v úvodu roku 2011 vystoupáme výše. Nyní jsou před námi Vánoce, což je čas kdy je potřeba zapomenout na rivalitu, nepřátelství,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 21.12.2010

  Denik.cz - Pondělní tečka za futsalovým rokem 2010 vyzněla jasně pro domácí ERA-PACK Chrudim, který vysokou výhrou nad Balticflorou Teplice 7:3 obhájil prvenství v Poháru ČMFS. Hosté sice ukázali, že dokáží v určitých fázích soupeři vzdorovat, ale na favorita to nestačilo....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 20.12.2010

  Jetbullfutsalliga.cz - V pátek a v sobotu se hrálo pět utkání 15. kola Jetbull Futsal ligy a po řadě týdnů, kdy se zdálo, že vyrovnanost tabulky je zde snad navěky, se přece jen začíná pořadí týmů tříštit. Zatímco na čele pořadí je i přes dvě odložená utkání ERA-PACK Chrudim, druhé jsou poměrně je přehledem Balticflora Teplice a i třetí Benago Zruč nad Sázavou má svou...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 20.12.2010

  Realizačnímu týmu mládežnických oddílů v čele s trenérem Nedvědem se letos podařilo sestavit velmi silný tým především v kategorii U-18, který má kvalitativně na to, postoupit do Final Four, tedy boje o mistrovský titul ČR, což by byla spravedlivá odměna trenérovi za jeho dlouholeté úsilí a práci s juniorskými týmy. Krize A mužstva do kterého se plně etabloval velký talent Petr Zapletal (1993) však dělá v tomto směru čáru přes...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 20.12.2010

  V utkání jsme se museli obejít bez několika opor, Olivy, Novotného, nebo Ulicha, přesto jsme podali jeden z nejlepších výkonů poslední doby, a prohrát jsme si nezasloužili. Špatná koncovka nás opět zradila, a bez vstřelených branek se vítězit nedá. Již od začátku utkání bylo vidět, že hosté mají problém s obranou zahrávaných signálů a standardních situací. A právě roh přinesl první branku, když si Matějka zaběhl za Filingera...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 20.12.2010

  Benago.cz - Ve sportovní hale v pražském Edenu vyhrálo zručské Benago utkání 15. kola Jetbull futsal ligy, v němž porazilo domácí Slavii 5:3, i když v utkání dvakrát prohrávalo a hrálo i v oslabení. Zápas začal hodnotit trenér Zruče Beni Simitči. Jeho tým otočil zápas ve druhém poločase a vyhrál 5:3. „Byl to normální zápas, který jsme měli zvládnout už v první desetiminutovce. Kdybychom dodrželi pokyny,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 19.12.2010

  eFutsal.cz - V pražském Edenu viděli diváci pohledný futsal s vypjatou atmosférou, spoustou branek, dvě červené karty, prostě derby jak se sluší a patří. Nakonec si však díky bleskovému otočení zápasu za 11 sekund odvážejí tři body hráči Benaga Zruč nad Sázavou. Velmi malá návštěva v Edenu sledovala derby mezi Slavií a Benagem, které hned od páté minuty prohrávalo po Matějkově trefě z rohového kopu. Jenže domácím...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 17.12.2010

  Benago.cz - Zruč n. Sázavou – Futsalisté zručského Benaga čeká v sobotu další zajímavý duel v 15. kole Jetbull futsal ligy. V sobotu od 16 hodin hrají ve sportovní hale v Edenu se Slavií Praha. Před utkání jsou zručští futsalisté plní optimismu. „Myslím si, že jsme na sobotní zápas dobře připraveni. Kluci jsou v dobré kondici...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  .... 19   další >>

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700