Články - sekce Články

 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 16.11.2010

  Fcbalticflora.cz - Tři vítězné zápasy mají za sebou futsalisté Balticflory Teplice. Prezident klubu Michal Žák je proto logicky navýsost spokojený. „Vnímám to velmi pozitivně. Hlavním bodem je ale atmosféra v kolektivu. Ta je pro mě důležitější, než samotné body. Psychicky to kluci zvládají, jak tréninky, tak zápasy. Všímám si, že cizinci pořád hrajou první roli, že jim Rui Guimaraes, náš trenér, dává...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 15.11.2010

  Již ve středu 17.11.2010 od 20:00 hodin nás ve sportovní hale Slavia - Eden čeká semifinále Poháru ČMFS! Naším soupeřem bude Balticflora Teplice. Na její palubovce ve sportovní hale v Teplicích se představíme hned poté v pátek 19.11.2010 od 20:00 hodin v 11. kole Jetbull Futsal Ligy. Jedná se o velmi těžkého soupeře, který je favoritem obou utkání. V jeho řadách hrají prim cizinci, ať...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 14.11.2010

  Byli jsme si vědomi, že Indoss bude v Edenu dalším týmem se zabetonovanou obranou, a nebezpečnými brejky. Nám se v posledních utkáních nedaří ve finální fázi před brankou a koncovka, takže jsme do utkání nastupovali s mírnými obavami, avšak s vírou, že nás publikum požene za výhrou. Diváci se opravdu sešli v hojném počtu, po celé utkání fantasticky povzbuzovali, a našemu mužstvu se ve druhém poločasu podařilo odpor soupeře zlomit....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 14.11.2010

  Slaviaultras.cz - Po utkání s Baníkem se slušný počet fanoušků vydal rovnou na futsalový zápas s Plzní, který se odehrál v nedaleké hale v Edenu. Každý, kdo vyrazil si rozhodně po nevydařeném utkání s Baníkem zlepšil náladu. Od začátku se velmi dobře fandilo, všemu pomohla i výborná akustika haly. Připraveno bylo také menší choreo, kdy se na transparentu objevilo "Hoši děkujeme, vy jste Slavia!" a kolem několik...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 13.11.2010

  eFutsal.cz - Téměř 700 diváků sledovalo páteční utkání Slavia - Indoss Plzeň, ve kterém domácí do nerozhodném poločasu strhli po obrátce vítězství na svou stranu. Báječná atmosféra dohnala domácí tým k zisku tří důležitých bodů. Vedení futsalové Slavie před zápasem deklarovalo, že mu jde především o to diváky a těch se na tribunách sešlo víc než dost. "Podle nás se sešlo...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 11.11.2010

  Diváci a fanoušci, kteří v pátek 12.11.2010 navštíví fotbalové utkání SK Slavia Praha - Baník Ostrava dostanou při vstupu tradiční časopis Poločas, který fotbalová Slavia tradičně vydává u příležitosti každého ligového utkání. V jeho obsahu naleznete i rozhovor s prezidentem našeho klubu Danielem Kolmanem, který odpovídal na otázky Ondřeje Zlámala. S předstihem si jej nyní můžete přečíst i na naší webové stránce. Součástí...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 11.11.2010

  Vedle Radia Bonton se naším dalším partnerem z oblasti kultury a médií stává televizní stanice Óčko, a především stejnojmenný MUSIC KLUB, který se nachází v Kongresovém centru v blízkosti starobylého Vyšehradu! A protože jsme chtěli udělat radost fanouškům, první akcí kterou jsme ve spolupráci s naším novým partnerem připravili je to, že zakoupená vstupenka na futsalové utkání SK Slavia - Indoss Plzeň je zároveň...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 8.11.2010

  eFutsal.cz - Nerozhodný výsledek v utkání Helas Brno - Slavia Praha, kdy si každý tým připsal po jedné brance, se zrodil až po přestávce. V závěru sice mohli domácí strhnout výhru na svou stranu, ale nevyužili dva desetimetrové kopy ...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 6.11.2010

  Již od prvních minut se útoky valily na obě branky, zvonily tyče, a zahazovaly se i ty nejvyloženější šance. Na obou stranách. V prvním poločasu po gólu nejvíce volala před naší brankou šance Semeráda, když jsme zaspali po rozehraném rohu, na druhé straně mohl pohodlně skórovat Matějka, avak svoji příležitost prováhal. V úvodu druhého poločasu jsme pak obdrželi gól po sporném zákroku na Bejdu a Helas se zatáhl na svojí polovinu,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 5.11.2010

  Dnes v pátek 5.11.2010 od 19:30 hodin se střetneme v hale Vodova v Brně s domácím Helasem. Mužstvo nabité fotbalisty je po jasné výhře nad Benagem ve Zruči nad Sázavou rozhodně favoritem utkání, my se ale budeme usilovně snažit importovat do Prahy nějaké body. Protože se futsal snažíme dělat především pro fanoušky, vyjednali jsme posunutí výkopu nejbližšího domácího utkání s Indossem Plzeň, které...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.10.2010

  Ve středu jsme absolvovali televizní ligovou dohrávku s Bohemians, avšak již o tomto víkendu pokračuje Jetbull Futsal Liga dalším kolem. My se představíme v domácím prostředí sportovní haly Eden v neděli 31.10.2010 od 19:00 hodin proti nováčkovi soutěže Likopu Třinec. Nečeká nás opět vůbec jednoduchý úkol. Mužstvo soupeře má výborně secvičeno zahrávání standardních situací, a rychlý přechod do útoku. My však před domácími...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.10.2010

  Byť jsme byli v utkání hostujícím týmem, měli jsme díky vynikajícím fanouškům domácí prostředí. Zatímco na palubovce jsme těsně podlehli 4:2, v hledišti jsme slavili jednoznačné vítězství. Početná skupina příznivců dorazila z malého fotbalového derby Viktoria Žižkov - SK Slavia Praha, zcela zaplnila sektor určený pro fanoušky hostí, a po celé utkání neúnavně povzbuzovala naše mužstvo, i když se výsledek nevyvíjel příznivě....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.10.2010

  Středeční derby s Bohemians 1905, ve kterém jsme soupeři podlehli 4:2, se hrálo před kamerami České televize. Utkání bylo vysíláno druhý den, tedy ve čtvrtek od 18:00 hodin na sportovním kanálu ČT4 Sport. Zároveň je utkání možné sledovat kdykoliv v archivu na webové stránce České televize (odkaz v článku). V podstatě v domácím prostředí, které nám vytvořili fanoušci jsme ale především v prvním poločasu nepředvedli kvalitní...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.10.2010

  Tak jako v předešlém kole proti Jistebníku, jsme v derby odehráli velmi špatně první poločas. Chyběl nám pohyb, s míčem i bez míče, sami jsme se dostávali pod tlak, hloupě chybovali, a soupeř z toho těžil. Sportovně musíme přiznat, že hráči Bohemians byli v prvním poločasu jednoznačně lepším týmem, měli i další šance, a skóre mohlo být i výraznější, než nakonec poločasových 2:0. Ve druhém dějství jsme se zvedli, tlačili...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 28.10.2010

  eFutsal.cz - Derby mezi Bohemians a Slavií přineslo zajímavý souboj, ve kterém nakonec triumfovali domácí hráči. Utkání mělo výbornou atmosféru. Tribuny viděly šest branek. Utkání se odehrálo ve výtečné atmosféře, kterou tentokrát...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 27.10.2010

  Dnes večer od 20:00 hodin začne ve sportovní hale Jižního města, Praha 4, Květnového vítězství, pravé futsalové derby mezi naším týmem a Bohemians 1905. Pořadatelé mají plnou hlavu starostí, neboť se čeká návštěva s atmosférou, kterou futsal možná ještě nezažil. Oba tábory fanoušků se v hojném počtu chystají povzbuzovat své týmy, což v hale může vytvořit prostředí, které známe jen z videí například...   Více »

  Kategorie: Články
   

 • Zajímavý program si mohou fanoušci Slavie naplánovat na středu 27.10.2010! Již v 15:30 hodin má totiž na Žižkově výkop utkání Ondrášovka Cupu, neboli fotbalového Poháru ČMFS, Viktoria Žižkov - SK Slavia Praha. Utkání tak skončí přibližně v 17:20 hodin, a diváci se budou moci v klidu přesunout na Prahu 4 - Jižní město, lépe řečeno do sportovní haly Jižního města na Chodově, kde má od 18:00 hodin výkop exhibiční...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 24.10.2010

  Do souboje s rezervou prvoligového Benaga jsme nastupovali ve stejné sestavě, které letos zcela neohroženě kráčí přeborem. Vzhledem k ligové pauze jsme očekávali, že Benago nastoupí s hráči z A mužstva, což se vyplnilo. Do zápasu nastoupili Filinger a Angellot, kteří táhnou ligový tým Benaga a patří mezi hvězdy naší ligy(Angellot 10 branek a Filinger 7 branek v lize!!!). Čekala nás tedy velmi těžká práce. Trenéři Brokl a...   Více »

  Kategorie: Články
   

 • Ve středu 27. října 2010 se uskuteční v rámci předzápasového programu před derby Bohemians 1905 - SK Slavia Praha zajímavý exhibiční duel. Pořádá jej nový partner nejvyšší futsalové soutěže, firma Jetbull. Výkop bude mít v chodovské hale v 18:00 hodin, samotné derby pak ve 20:00 hodin. Z obou utkání pořizuje záznam Česká televize, která jej v nezkrácené verzi bude vysílat o den později v podvečerních hodinách. V exhibici...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 21.10.2010

  Turnaj Grand Prix v Brazílii pokročil do vyřazovacích bojů, kam naše reprezentace po remíze 2:2 s Libyí, a vítězství nad Kostarikou 7:2 postoupila. Oba naši reprezentanti se v dresu národního týmu vystřídali, Novotný chyběl v utkání proti Brazílii, naopak Oliva proti Kostarice. V důležitém zápasu s Libyí byli na palubovce oba, a právě po tomto utkání nám oba zaslali své dojmy z probíhajícího turnaje. Přesto, že našemu výběru...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  .... 19   další >>

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700